Vicky79 Creative Commons License 2008.01.11 0 0 273
Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Már van egy 3 éves kislányom, és kb 4 hónapja próbálkozunk kistesóval. Minden hónapban voltam peteérés UH-on, ahol közölték, hogy az alkalmazott hormonkezelés és a clostilbegyt hatására sem tudtak megnőni a petéim 20 mm fölé. Ebben a hónapban nem tudtam elmenni a szokásos Uh-ra mert éppen akkot szilveszter volt, és csak 3-án jutottam el, amikor is közölték velem, hogy az ovuláció már megtörtént és a Doglasom tele van folyadékkal, vagyis bíztatattak, hogy most lehet, hogy sikerült. Pár napra rá elkezdtem érezni, amit az első terhességemnél hogy a méhszalagjaim húzódnak, ha hirtelen felállok, vagy kiszállok az autóból. Mára a melleim is nagyon fájnak, émelygek is és alhasi fájdalmaim is vannak. Csináltam ma egy tesztet , ami negatív lett, de valószínű azért, mert napközben csináltam, és a teszt a 3 napos beágyazódott terhességet mutatja ki. A kérdésem az lenne, hogy lehetséges, hogy a terhesség tüneteit ilyen hamar megérzem, gondolok itt a méhszalag húzódásra?