kiapeter Creative Commons License 2008.01.05 0 0 13064

Szia Riós !

 

Az is számít, hogy mennyi új ceed ill. rio tulajdonos van és hogy melyik tábor milyen aktív. Nem kell elbizonytalanodni, bármelyik márkából lehet jót vagy rosszat kifogni. Mondok egy példát, a Toyotáról meg a megbízhatóságáról legendákat írnak. Nekem volt O km-es Toyota Avensis 1,6 benzines Liftback Terra-m. 5ekm-nél ki kellett cserélni az egész műszerfalat (a kijelzőblokkot, mert nem mutatta az üzemanyagszintet), 2x volt első fékpofa és tárcsacsere, mert deformálódtak a tárcsák, cserélni kellett az ablakemelőmotort, az üvegvezetó sínt, csiszolni kellet az első ajtó heggesztését, mert kivágta az ajtótömítést, cserére szorult a ajtótömítés is, leesett a tetőkárpit mert elengedte a ragasztás, beázott a csomagtartó, cserélni kellet a tömítést, cserélve lett továbbá az ajtózár, a gumiszemöldökök a fényszórók és a motorháztető között, kaptam ingyen űléshuzatot, mert borzalmasan szöszöltek a plüss karpitok - és végül meguntam és 90 ekm-rel eladtam. ezek után most jó vagy rossz autó a Toyota és biztosítalak róla, hogy ez nem volt egyedi eset.

 

Az biztos, hogy a legjobban a hazájában rakják össze az egyes autótípusokat.

Előzmény: mhmt (13061)