gumigitta Creative Commons License 2008.01.04 0 0 6562
Kedves djt-123 és minden "kezdő" partizó! Én úgy mentem el az első - a mostani helyszínre szervezett- partira, hogy hittem is meg nem is. Ennek ellenére full latex őltözetben ( latex alsónemű, latex kosztüm) mentem avval, hogy csak lesz valami. A partin csak éjfél felé jött egy régebbről ismer barátom de nem sokáig volt ott. Vele tudtam beszélgetni, de senki mással nem tudtam megismerkedni. (nagyrészt a saját bénázásom miatt). A parti után mikor hazaindultam a sötét , nyomasztő, hűvös hajnali Gyömrői úton ( akkor még arra volt a ki-be járás ) észrevettem egy ismrős alakot aki gyalog ballagott. Lefékeztem mellette és óvatosan megkérdeztem jól látom-e, hogy ő is a partiról jön. Ő hasonlóan óvatosan, szemmel láthatóan zavartan válaszolt, hogy igen. Akkor felajánlottam, hogy elviszem egy darabig. Utóbb bevallotta, hogy egy kissé félve beszált. Útközben bemutatkoztunk és jól elbeszélgettünk. Ez a kolléga azóta is törzstag - velem együtt, és egy csomó emberrel közeli jó barátságba sikerült kerülni, akikkel esetenként a fétistől függetlenül találkozom, barátkozom, üzletelek. Úgy hogy ne add fel a csüggedésedet és gyere, gyertek el máskor is. Egyébként én is ott voltam és többeket megszólítottam de sajna mindenkit nem lehet. Az ismerősökkel sem tudtam mindent megbeszélni amit akartam.
Üdv Gumi Gitta
Előzmény: djt-123 (6546)