windy12 Creative Commons License 2007.12.30 0 0 184

Jó reggelt:

 

Igen, klímás vagyok, és nem forgalmazunk légtisztítót (aztán persze ez még változhat). Ami fontos, hogy igen komoly poratka és pollenallergiám van, és most állok én is légtisztító vásárlás előtt. Mivel volt lehetőségem behatóan megismerni a Daikin márkát a klímaberendezések terén, és mondhatom, hogy a csúcsot jelentik, azt gondolom, hogy légtisztító terén sem adják lejjebb. Természetesen nagyon körbejártam a dolgot, ehhez a lehetőségeim adottak, mivel több forgalmazóval is kapcsolatban vagyok a klímaberendezések kapcsán. Azt gondolom, hogy a szobai légtisztítók közül az egyik legjobb választás a Daikin, de természetesen vannak alternatívái. Nekem mindig nagyon fontos, hogy ár-érték arányban a legjobbat válasszam, nem szeretek több pénzt kiadni, annál, amennyit ér a termék, amit megveszek. Természetesen előnyösebb a helyzetem, hiszen nagyker áron válogathatok, és szinte mindegyiket ki is próbálhatom.

 

A Daikin angol nyelvű ismertetőjében egy szó nem esik az ózongenerátorról, úgyhogy egyértelmű elfordításról van szó, bár én ennél sokkal nagyobb fenntartással szoktam nézni ezeket a dolgokat: simán előfordulhat, hogy amikor a magyar forgalmazó ózongenerátorról beszél, akkor azokat a szélesebb vásárlói rétegeket célozza meg, akik kevéssé néznek utána, tájékozatlanok, nem tudják, hogy az nem is olyan jó dolog, viszont tök jól hangzik. Marketingduma.

Előzmény: mr.Baker (183)