k2fron Creative Commons License 2007.12.17 0 0 118
Üdv!
Sajnos a Venta is kb. ua. az elven működik,
(ventillátor beszívja a levegőt, ráfújja a gépben található nedves tárcsákra a porszemek stb. ott rátapadnak, aztán belemosódnak a tartály aljában levő vízbe.)
Na, van itt pár probléma:
1. A víz a tartály alján, pár napon belül beposhad, a bacik megtelepednek benne, ez aztán visszajuthat a légtérbe...
2. Azért, hogy ez ne következzen be egy külön folyadékot kell vásárolni hozzá, ami 5000-Ft. ez kb. 3-5 hónapig elég. :(
3. Amúgy az tényleg egy vicc, hogy az egész készülék "full" műanyag, + van benne egy ventilátor, és 40-60 ezer Ft-ba kerülnek. (ennél még az airwolf is szebb mer' az legalább kerámia).
4. Én is gondolkodtam rajta, de miután megnéztem egy üzletben, tényleg annyira gagyi hatást kelt, (mint ahogy már többen leírták itt ezen a topicon is), egyszerűen nem bírtam pénzt adni érte (pláne ennyit).
5. Mondjunk valami jót is...
A levegőt végül is tisztítja, és enyhén párásít, nem nagyon tud elromlani...
Ha rá keresel a neten, találsz leírást róla, hogy kell egy ilyen légmosót otthon, pár ezer forintból (nem vicc!) összedobni.
Én végül egy légtisztítót vettem a Venta helyett és nem bántam meg. Kiszűri a port, az atkasz*rt, virágpollent, a bacikat, az ionizáló frissé teszi a levegőt és fertőtlenít.
Ha még is légmosót szeretnél, nézd meg ezt: "BONECO 2055 légmosó"
ebbe nem kell folyadék, a fertőtlenítést egy ionizáló ezüstrúd végzi.
Előzmény: Vip3r (115)