Törölt nick Creative Commons License 2007.12.12 0 0 6023
bizonyám: a dob elöbb, mint a kakas, méghozzá a megszokottnál sokkal hosszabb a kakas utja.
nyúzásteszt:
tegnapi folytatása:naszal egy tár kiment,100 csettintés dob nélkül,ugy hogy a kakast nem engedtem az ütőszegre csapodni hogy ne verje fel.egy tár ki,miután kiment- -megakadt a dob??kézzel kellet helyreraknom,utána ment tovább.valószínű a kosztól akadt meg nemhiszem hogy mechanikai hiba.(DE EZ FONTOS INFO LEHET!takarítani!:-))
utána megint ugyanugy tokos 100 csett,megint egy tár.kiment.normál tüzelési módban tehát 4 tár ment ki elcsettenés nélkül.
1 mfs:lehet hangosabb mint az uma,sa ban szintén kiment vékonyabb telefonkönyv olyan 300 oldal,tehát vastagnál 350 nél lenne...ez def2 átütés.tehát egy töltényből nem biztos.nagy szórása is lehet,de sz.tem gyengébb mint az uma,lesz még mfs tesz.
ez is elég erős gumizáshoz.300 as átütés elég egy 12mm es skulóhoz...nekem a revenge még túl erősnek is tünik,nemhogy tuningolni!abszulute nincs érteleme!!aki ilyen hülyeségen gondolkodna,csak feleslegesen leterheli a szerkezetet!és hamarabb tönkremegy!
ugylátom az mfs amugy kevésbé koszol mint az uma.
csapija is a helyén,kék fórumkán tesco gazdaságozták,de jó töltény lesz ez sz.tem.egy lövés kevés info.de a kéket amikor olvastam mfs ről, tesztnek vették alá és nem volt gond vele.kérdés a töltetszórás!jó lenne rws t kiprobálni aszondják erős és ,,halk,, megbízható(?bár nekem ugyrémlik csapikifordulós?)töltény...
(mellesleg nem kell félni hogy az elsütőszerkezetet nagyon megkoptatná ez a teszt,hacsak a def2 óta más spinyátert nem használ a keserű...)

furcsa dolog is történt lehet én néztem be.a def2 nél nehezen csukható be a dob mert kicsit surlódik a töltények aljával az ütőszeg,mintha a passzív ütőszeg bizosítás nem müködne.de ez nem gond csak peremgyujtás nem vészes.
nemtom hogy a brunoxtól-e????de helyreállt:-)fenetuggya....ha ez igaz: a tv shopban nincs ilyen hehe