cicus21 Creative Commons License 2007.12.08 0 0 1790

Sziasztok!

 

Sajnos nekem is nap mint nap meg kell kuzdenem a nemkivant szorszalakkal mar kb.6-7 eve.Remeltem,hogy az IPL kezelesek legalabb nehany evre megoldjak ezt a problemat,de sajnos nem igy tortent.Szerettem volna Kadar Dr.Urhoz menni,de a tavolsag miatt ezt nem tudtam megoldani,ezert egy kozmetologust valasztottam.Nyar elejen kezdtem el a kezeleseket.5 alkalmas berletet vettem,ket reszletben kelett kifizetnem es 3 hetente jartam kezelesekre.Ez egy picit gyanus volt,ra is kerdeztem,hogy nem kellene-e tobb idot kihagyni a kezelesek kozott,de azt mondtak ne aggodjak,ezzel a geppel ez a megfelelo.Az elso kezeles utan mar kezdtek kipotyogni a szorszalak,a masodik,harmadik kezeles utan is megvoltam elegedve.Az otodik kezeles utan persze meg nem volt tokeletes az eredmeny ezert 3 het mulva ujra mennem kellett volna,de nem mentem.Gondoltam varok nehany hetet,mert lehet,hogy nem volt meg idejuk kinoni a szorszalaknak 3 het alatt es kiderul,hogy nem is voltak olyan hatasosak azok a kezelesek.Sajnos igazam lett.November elejen kellett volna a 6-odik kezelesre mennem.Azota eleg szepen visszanott majdnem mindenhol:(.A belso combjaimat es a teljes intim teruletet szortelenittettem.Most nem tudom mit tegyek,van-e ertelme tovabb koltenem,eltunnek-e valaha azok a franya szorszalak,vagy csak penzkidobas az egesz.Egyetemista vagyok es sajnos az osszes felretett penzem rament erre az 5 kezelesre.Anyukamnak meg sem merem mondani,hogy majdnem semmi eredmenye  annak az 5 kezelesnek.

Kadar Dr. Ur,kivancsi lennek a velemenyere!Van-e on szerint ertelme annak,hogy visszamenjek egy kovetkezo kezelesre?Onnel folytathatnam a kezeleseket?Nem gond ha mar voltam mas geppel is kezelve?Megprobalnam megoldani,hogy eljussak Onhoz,nem szeretnek tobb penzt kolteni foloslegesen.Elore is koszonom valaszat!

 

cicus21