zakkantIstvan22 Creative Commons License 2007.12.06 0 0 166

Üdv mindenkinek!

 

Nekem veleszületett teljes fitymaszűkületem van (vagyis a makkom hegye alig látszik ki ha hátrahúzom) és már három éve rágódom azon elmennyek vagy ne mennyek műtétre. Elég sok információt szereztem a dolgokról és egyértelmű hogy csak műtéti úton lehet segíteni. Akinek ilyen teljes szűkülete van abba is hagyhatja az alternatíva utáni keresést én három év alatt nem találtam :-(

22 éves vagyok és még soha nem volt szex egy nővel sem és barátnőm sem volt méghozzá pontosan emiatt. :-((((

Azért írok ide mert láttam egy két embernek ugyan az a fő problémálya mint nekem.

Ugyanis a műtéttel nem lenne semmi gondom az "katona dolog" de a makk túlérzékenysége az elviselhetetlen én se birom 1 vagy két percig hogy hozzáérjek de még 1-2 sec-re sem iszonyat. Jovágású fiú-nak köszönöm sok hasznos linket adott meg sok tanácsot de az akinek részleges szűkülete van vagy később szűkült be és a makkja látott már napvilágot attól nem szívesen hallom azt a tanácsot hogy vágj már bele ess túl rajta, mert az nem tudja milyen fájdalom az érzékeny makk. és műtét után bizony be lessz kötözve és amíg nem kerül a szabad levegőre úgy hogy nem ér hozzá semmi addig nem tudom hogy lehet kibírni.

Egy haverommal beszéltem erről és aztmondta á az nem is olyan érzékeny ő kipróbálta egyszer hátrahúzva tartani egy napra igaz fél nap lett belőle de azt mondta ki lehet bírni. Hát igen mivel neki nincs szűkülete az semmi az enyémhez nekem az nem kellemetlenség ha hozzáér az alsó hanem az tudja milyen érzés az akinek ilyen baja van de inkább egy foghúzás érzéstelenítő nélkül vagy legyen kettő

 

Voltam Fekete dokinál, viszonylag szimpatikus volt sztem érti a dolgát, hozzá mennék műtétre ha megyek. Tőle kérdeztem a honlapján az orvos válaszol topicban hogy mi van az érzékenységgel,  azt mondta hogy ez nem gyulladástól van a túlérzékenység nem egy kenőccsel kezelhető probléma. Személyes vizsgálat során megnézte mi a téma és amikor megpróbálta hátrahúzni a fitymát azzal a száraz gumikesztyűvel hozzáért a makk hegyéhez amitől összerándultam fájdalmamban.

Erre ő miaz ennyire fél ha hozzáérnek? nem mondom- ennyire fáj és érzékeny és azt tudta mondani erre hogy ez van meg kell szokni és ez lessz a műtét után is. Nem tud semmit mondani erre ezt ki kell bírni.

Szóval teljes mértékben megértem azokat akik ilyen helyzetbe vannak.

Nem eg mennyünk e moziba este hangsújú döntésről van szó.

 

Szeretném kérdezni hogy van e errefele valaki akinek tényleg ilyen érzékeny fájdalmas volt a dolog és megcsináltatta???

És kérem az írja meg légyszi őszintén reálisan hogy milyen volt tényleg két hét és elmúlik vagy ebből lehet két hónap is? Mellesleg én is megtaláltam a neten azt aki kb 6 hónap után kért segítséget mert megműtötték és még rá 6 hónapra is kínozta a dolog és fel sem állt neki és olyan érzékeny maradt.

Vagy valaki esetleg hallott olyat hogy valamivel lehet az érzékenységet kezelni.

a lassan dörzsölgetés módszer elmondanám semmit se ér próbálkoztam elég sokáig.

vagy minden vagy semmi alapon működik.

 

Nem tudom rávenni magam a dologra pedig már nagyon zakkant vagyok nagyon hiányzik már egy nő az életemből de ez elég zúzós helyzet jelenleg óvszerrel se lehet próbáltam és ha az ér hozzá az is kellemetlen, fájdalmas és egy olyan dolog mint a szex az el van cseszve ha már alapból ilyenek a zavaró tényezők.

Sok elmesélést leírást olvastam de mindenki arról írt hogy hát igen kellemetlen volt a műtét utáni két hét , a műtét meg szinte semmi, a végén kiderül hogy ez egy jó dolog de aki ennyire félt (jogosan) az érzékenység miatt és az átesett rajta annak a beszámolója nagyon érdekelne

Agy Andris neked sok beszámolód van, van köztük ilyen is

Előre is köszi tényleg.

És le a kalapom aki nekivágott, aki meg még nem hát együttérzésem sorstársak!

Íme egy konkrétum a problémáról aki bele akar menni a témába:

http://iqdepo.hu/dimenzio/24/24-11-07.html

Egy kis idézet az írásból:

----------

 Az  operáció után néhány nappal, amikor eltávolítják a kötést, a teremtés
meggyötört   koronája   imába   tudná  foglalni  a  ruhalágyító-  és  öblítő
feltalálójának  nevét,  mégpedig  azért, mert az érdesen kemény alsónadrágra
éles  kiáltással  reagál  a  makk,  amit csak a szenvedő alany hall, viszont
annál  hangosabban  és annál egyértelműbben. A genitális túlérzékenység akár
két  hosszú  hónapig is eltarthat: a makk operációval megsértett bőre csupán
lassan  válik  keménnyé, és az agynak szintén némi időre van szüksége ahhoz,
hogy  feldolgozza,  illecve "kiválogassa", a számára felesleges és többnyire
fájdalmas ingereket.

   Sokan  felteszik a kérdést: megéri-e a szenvedést? Azok a férfiak, akiket
viszonylag  későn,  vagyis  nem  gyermekkorban  metéltek körül, és ezért van
összehasonlítási  alapjuk, sokkal izgatóbbnak találják a szexet. Néhányuknál
kicsit  tovább  tart,  amíg  elérik az orgazmust, mert a makk érzéketlenebbé
vált  az  ingerekkel  szemben  -  korai  magömlésben  szenvedő férfiaknál ez
különösen  előnyös  lehet.  Másoknál éppen fordított a helyzet: mivel a makk
teljesen   szabadon  van,  ezért  sokkal  nagyobb  felületen  veszi  fel  az
ingereket.  Akárhogy  is,  egy  dolog teljesen bizonyos, a szex körülmetélés
után nem olyan, mint annak előtte volt.

----------

És ne vegye senki elijesztésnek ezt. Azért írom hogy teljes mértékben legyetek tudatában a dolgoknak és így hozzatok döntést. Akinek pedig nem olyan érzékeny az menjen műtétre nyugodtan és vígasztalás vagy bátorításnak vegye a következőt:

Áldanám az Atyaúristent ha a helyedbe lehetnék :-)