Törölt nick Creative Commons License 2007.12.04 0 0 25040

Kedves Arpapa!

 

"azért egy csigazabálót, Hansot, tótot, nehéz beaonosítani, egy "kilincsorrút" egyszerübb vagonra terelni!"

 

Nem értem, ez hogy jön ide. Megnevezésekről vitáztunk, nem háborús bűnökről. Illetve jegyezzük meg, hogy Hansékat és tótékat is kitelepítették/haláltáborba hurcolták (Hansék), ezen mégsincs soha senki kiakadva. Sajnálom, de ez utóbbi nekem személyes érintettség miatt jobban fáj. Ha a másik oldalról lennék érintett, biztos az fájna jobban. Kiírtottak Ugandában milliókat hetek alatt, de az nem fáj senkinek, nem emlegeti senki. Kiírtották amerika szinte teljes indián őslakosságát, de nem fáj senkinek, nem emlegeti senki. Pedig ezek is hasonló bűnök voltak. Az említett ügy viszont még egy "becenév vita" kapcsán is előkerül.

 

Ez a kettős mérce.

 

És ezzel nem az értelmetlenül legyilkolt, szerencsétlen zsidók emlékét akarom megsérteni, sem a családtagjaikat elvesztő, sokat szenvedett hozzátartozók jogos fájdalmát tovább mélyíteni.

 

Részemről ezzel vége a vitának, mert nem ide való, de ezt tisztáznom kellett. Bár nyilván így is fasiszta állat náci maradok a szemedben és sokak szemében, de ezt meg már megszoktam.

Előzmény: arpapa (25030)