istvan07 Creative Commons License 2007.12.03 0 0 2584
Sziasztok!Ha már igy meg lettem szólitva...Elsősorban el kell" mondanom",hogy lenyügöző tudáshalmazzal állok szemben.Ez nem bók,hanem tény.Visszaolvasva a gondolataitokat folyamatosan tanulok-ez mondjuk nekem jó-.1984 és 1987 közt Budapesten éltem,bevallom,nem érintett meg a város,inkább szomoruan láttam a csoportos magányt.Ebben a közegben a klubbok világa egy üditő szinfolt volt.A kopasz kutyát kb 10 -szer néztem meg,én a PECSA-ba jártam leginkább,voltak gitárpárbajok,hasonlók.Kicsit a rock irányába mozdultam,bár az akkori-egyébként tündéri-barátnőm elcipelt operába,de halálközeli élmény volt.Öregségemre viszont gyönyörködök a kicsit slágeresebb Andrea Bocelli dalokban.Sosem hittem volna. Az asszociációkról 1 eset,ami megtörtént velem: KInézem belőletek,hogy olvastátok Csörsz István-Sirig tartsd a pofád cimü könyvét.Ez akkoriban afféle szamizdat volt.Az egyik főhös,Nagy Kán,a Nagyfai Galeri vezére,akit a maga idejében az Antikrisztussal azonositott az MSZMP KB ,szépen leülte amit le kellett ülnie,és egy este találkoztunk,természetesen nem ismertük egymást,csak beszélgetés közben derült fény a személyére.Akkor mondta nekem a következőket,bár lehet,hogy a könyvben is szerepel ez a gondolat:"az élet sürüjéből meritettem,igaz,aluminium bögrével,de meritettem."Ez egészen jó gondolat,és az Ő szájából hiteles is.Ez a figura mindent megcsinált,amiről akkoriban csak ábrándozhattunk,azt is csak titokban,és utólag ráébredt dolgokra,totál békés fazon lett.Nekem most a 80-as éveknek pont az a filingje hiányzik,amit irtál,kedves Annie 99,a gond,hogy sose jön vissza,vidéki gyerek lévén azért a városombanannak idején megtaláltam.Ehez képest most...A mennydörgésmadaramat nem vehetik el,a gondolataimat sem,a többiről a volt feleségem és az élet gondoskodott.Pál apostoltól nem pontosan,de idéznék:-az nemes harczot megharczoltam,futásomat elvégeztem,a szent hitet megtartottam.Mi ez,ha nem párhuzam az általam nagyra tartott Ülő Bika,vagy bármely főnök életfilozófiájával? Bocsi a csapongásért,de magammal szemben elnéző vagyok- Üdv-István
Előzmény: annie99 (2581)