Volt tüzér Creative Commons License 2007.12.02 0 0 24988

Ha már az ergonómia felmerült:

Nincs túlságosan nagy tenyerem, nem tudnám letakarni vele a tányérsapkát, így egyik - másik fegyver kifejezetten nem esik jól. A PA-63-at nagyon jól meg tudtam fogni, azon csak az nem tetszett, hogy nagyot rúgott, és bal kézzel nem igazán volt jó a fogása. Annak idején a saját FP9-em sem volt rossz. Az eredeti P9R már nem volt annyira jó. Viszont amikor a Jericho-t a kezembe fogtam először, azon nagyon jól esett a fogás. Töltőfogáskor meg kellett szokni, hogy a szán függőleges mérete viszonylag keskeny, tehát ha az ember hirtelen kapta el, akkor előfordult, hogy a felhúzás mellett biztosítás is lett a vége. De ezt meg lehetett szokni. Nagyon könnyen tűzkésszé lehetett tenni, nem kellett a szánnal szerencsétlenkedni, a nézőkénél fogva egy ujjal is fel lehetett rántani. A pontos lövésekhez az irányzékja kicsit nagy volt, de azt meg lehetett szokni.

Viszont amikor a bőrfejűeknél rendszeresítették a HK USP-t, az nekem kifejezetten szar volt. A vastag markolata miatt az istennek sem akart a kezembe passzolni. Hogy miért is nem nőtt nagyobbra a kezem, azt nem tudom.

Előzmény: gencsydani (24987)