Péter az állat Creative Commons License 2007.11.26 0 0 114
A pizzában maximálisan egyetértek, a lámpában csak félig.

Valamit tényleg kellene tenni ez ügyben, persze jó kérdés, hogy mit?
Mi negyed hétkor mentünk, és akkor is 35 perc volt.
Szvsz a fő probléma nem annyira a teherautókkal van, hanem a lámpával, és a kereszteződéssel. Eleve hülye dolog, hogy minden iránynak külön ad zöldet. (Már ha ad, mert időnként kifelejt irányokat. Én már jártam úgy, hogy háromszor is fordult de nem engedett el, pedig az érzékelőn álltam, aztán ki jöttem piroson. Izgi volt.) Így az üritést is figyelembevéve (na meg a gondolkodását, mert azt is szokott a szenya) egy irányra nagyon kevés idő jut. Ráadásul, ha ezt a keveset is rosszul osztják el, (túl rövid, vagy túl hosszú idő jut egy irányba) akkor tényleg gondot okozhatnak a sóderesek, mivel egy ilyen autó mire eléri a 30km/h-t akár a nyolcadik sebességet is kapcsolhatja, és egy 5-6mp-es zöldön 1-2 kocsi ha átmegy.
Ráadásul szerintem a harasztiak elérték azt, hogy úgy állítsák be a lámpát, hogy inkább őket engedje el. Mivel régen azért arra is állt a sor, most meg a kereszt irány van hogy üres, de tíz kocsinál soha nem áll több. És szvsz raktak egy érzékelőt kb 4km-re a lámpától (a bugyi elág utáni kanyar, és a csati között sárga doboz, + aszfaltban) mert ha addig ér a sor, akkor valahogy megindul az eleje. Nyilván azért, mert ha a bugyi elágig állna, akkor a népek bemennének a régi 51-esre, és ezt sem szeretnék.
Minden esetre ez tényleg nonszensz, hogy egy országos főutat bénítanak le, néhány idióta miatt.

Ötlet, a megoldásra?