szesztre Creative Commons License 2007.11.20 0 0 447

kérdéseimre egyben válaszoltál is a seborrával kapcsolatban, kenni kell, egyébként nem sok mindent lehet kezdeni vele

 

kicsit el vagyok most keseredve, mert Dani bőrének állapota romlott, megjelent jónéhány piros folt, s a lábhajlatokban nagyon makacs

olvasva a hozzászolásokat, ráfogom valamilyen szintem az időjárásra, ugyanis nem volt étred, testápoló és életmódbeli változás

ráadásul a bőrgyógyász által felírt szteroidos kérm még csak nem is enyhíti a tüneteket, így a gyerekorvoshoz fordultam, ugyanis ő anno írt olyan krémet Daninak, mely 1-2 nap alatt eltüntette a piros foltokat - ung elecom gma30 és ung refrigeans gma 60, napi 1x vékonyan arcra - , a bőrgyógyász által felírt testápoló is katasztrófa, annyira zsíros, hogy szinte meg sem szárad a gyereken

linola fettet a fürdőkád tisztítása miatt utálom, Dani pedig azért, mert csúszkál a kádba, egyáltalán nem élvezi a fürdést

 

most kicsi szomorkodás van részemről... látom a gyereken azt is, hogy viszket neki, asszem megint elballagok a gyógyszertárba, s vásárolok valami eddig még nem használt, s itt ajánlott terméket

Előzmény: VKOrsi (440)