kdatta Creative Commons License 2007.11.17 0 0 4770

Gabicza! Tündér vagy! Hétfőn viszem a talapt! :o)) Addig úgy sem tudok vele semmit csinálni. Holnap össz családi névnapozás lesz. :o)

Jociandni! Köszi a tippet, de azt hiszem a pelenkaöltést én egy countrys takaróhoz tudnám elképzelni. :o)


Camea! Köszi a receptet!!!! Ez szuperjól hangzik! Mennyi idő alatt készültél el vele? Mindennel együtt? Ha viszonylag gyorsan kész van, anyukámnak vinnék belőle! Eddig nálunk is csak ő volt aki lekvározott, befőttezett. Biztosan értékelne egy ilyen fincsi lekvárt :o)) Tetszenek az ufoid! Muti meg felöltözve is!! :o))

 

Kaoka!! Csináld meg a zsiráfot a csajszinak! Kipróbáltam tök jó lett! Csabinak nagyon bejön! :o))
Én ezt a rajzot nyomtattam ki, körberajzoltam a testét, meg egy lábát. Reggel körbevarrtam, kifordítottam, most este miután hazaértük megtömtem és felvarrtam a lábait. CSinálok majd lyányt is mellé, a lábfeje anyagából :o)) Persze még a sörénye, farkincája, szeme hátravan,  csak gyorsan akartam szólni, hogy jól műkszik a minta! :o)) Köszi Camea a tippet! :o)

Előzmény: gabicza (4756)