kdatta Creative Commons License 2007.11.15 0 0 4629

A karácsonyra én is! Nagyon! :o)) Újabb adag szaloncukit készülök gyártani, az előzőt elkapkodták... :o))


IO, kérdezted a múltkor, hogy hogy sierült a vásár. Jelentem: Jól :o)), megyek máskor is, lelkesedésben nincs hiány! :o)) (kettőn már túl vagyunk. :o)  Csak az igény is megmaradjon.

Camea! Vizsgádhoz nagy gratula! Ügyes vagy! :o)   A hóból pedig küldj légyszi nekünk is! Itt csak az eső esik... :o( pedig hétvégére szánkózást ígértem a fiamnak. De max majd autózunk egy kicsit! ;o)

Ktimó! Azt hiszem Te kérdezted a szatén szalag eldolgozását. Én öngyújtóval csinálom! Nagyon óvatosan mozgatom a lángot a széle mellett. Nem feketedeik, szenesedik meg, csak szépen összeolvadnak a szálak. :o)

Csajok! Mindenkinek nagy gratula a babákhoz, boszikhoz, macikhoz, angyalkákhoz, hóemberekhez...! Szuper dolgok születnek!!!  Nekem még mindig csak félkész dolgaim vannak. Van egy Waldorf kislány fejem, két angyalkám kiszabva, filc hűtőmágnesek a fejemben, és még rengeteg ötlet, amit hirtelen egyszerre szeretnék megcsinálni... valahogy fel kell állítsak egy sorrendet. :o)

 

IO! A holap szuper! Nagyon szépen rendezgeted! Köszönöm szépen mindannyiunk nevében! :o))

 

Előzmény: Camea (4625)