rezike Creative Commons License 2007.11.07 0 0 1064
Veszprémben savanyu a szőlő. Irják, hogy többnyire fiatal játékosok. Nem többnyire, hanem kizárólag, sőt. Én ugy tudom, hogy szinte több a serdülő koru, mint az ifi koru az együttesben. Elég szegényes gondolkodás, hogy nálunk mérlegelik, hogy ki játsszon, ki ellen. Nagyon egyszerü a magyarázat ugyanis. A szakvezetés a tehetségeket akkor játszatja, amikor egyébként ráérnek, vagyis nincs szüksége rájuk az első csapatnak, illetve amikor az ideális heti mérkőzésszám ezt megköveteli. És tudjátok miért? Azért, hogy a válogatottak világversenyein minél jobb, minél felkészültebb fiatalok lépjenek pályára és természetesen azért, hogy néhányuk esetleg a világ élvonalába tartozó első csapat keretébe is idővel bekerüljön. Megérdeklődtem a vezetőktől és azt mondták, hogy sokszor szinte azt sem tudják kivel játszanak és csak a fenti érvek és ismérvek alapján alakitják ki a csapatot. Egyébként pedig az én véleményem az, hogy akiket 16 és 18 éves lányok meg tudnak verni, az még combosodjon csak nyugodtan a 2. osztályban