samildi Creative Commons License 2007.10.25 0 0 3149

szóval:) sztem meg pont ez az álszent, hogy nyíltan elküdöm a büdös picsába.. - ezzel semmi gondom, mert ha valakit nem bírok, akkor jó esetben leugatom, rossz esetben meg levegőnek nézem:) - szóval eddig oké... nade utána nem adom elő, hogy húde kurva jóban vagyunk?!?!?.. mert ez baromira nem igaz... mert nálam ez úgy működik, ha valakivel eljutok arra a szintre, hogy ordibálva elküldöm a halál faszára, akkor az hétszentség, hogy a büdös életbe nem leszek vele jóban, max elviselem a jelenlétét.

sztem az az oké, hogy Hami meg Alonzo egymás alá tettek, összevesztek és most együtt dolgoznak... mert muszáj:)

az, hogy Hami nem tudja kezelni ezt a hirtelen jött ismertséget... persze, nincs egyszerű helyzetben... sőt, a sajtó is megtesz azért mindent, hogy a lehető legnagyobb felhajtás legyen körülötte... de ettől még nem kéne nyálaskodni.

mondjuk sztem már ott el lett baszva az egész, hogy bevonták ezzel a gusztustalan cukormázzal:/.. mert amíg csak azzal tűnt ki, hogy nagyon ott van, addig nem volt vele semmi bajom:)

amúgy Kimin mindig nagyokat röhögtem:D... és Csuporka! ne idegesíts ezzel a tesztpilóta dologgal:DDDD

Előzmény: csuporka1 (3148)