Törölt nick Creative Commons License 2007.10.02 0 0 55

   "Felvilágosító munkát végzünk. [Jaj. Ötvenes évek, a hetvenes években már a tévében Dr. Agy az "új gazdasági mechanizmus" nevű valamiről stb. Jól ismerjük, mi "öregek" az efajta "felvilágosítást", népnevelést. :( S.]
Lesz epizód arról, hogyan működik a nyugdíjrendszer, mi a piaci verseny, és lesz filmecske a hálapénzről [Jó kis globálhatalompárti tematizálás! S.] meg a korrupcióról. A filmeknek én csak a szövegét írom,  A MeH és az NFÜ (Nemzeti Fejlesztési Ügynökség – a szerk.) szakértői anyagokkal és pénzzel szállt be, az MTV pedig megszervezi és leadja. 
Itt nem vélemények vannak, hanem tények
[Ja, a veresjánosi, gyurcsányi "tények".:DDD S.] és néhol megoldási javaslatok. Abból viszont momentán nincs ellenzéki verzió. Rajtam nem múlna, de a Fidesz programja titkos, és a Rogán nem hajlandó megadni a jelszót.  [Tóta W. itt egyszerűen hazudik. S.]
a vízió eléréséhez bizony változtatásokra van szükség. Hogy milyenekre, arról lehetne és kellene vitatkozni. Az átalakítás szükségességének tagadása viszont nem releváns hozzászólás. Én a magam részéről átlépek rajta. [itt szintén: senki nem tagadja a változtatások szükségességét - csak mások nem olyan irányba képzelik el, mint Tóta V. és bulista haverjai. S.]
  Jól megfizetnek ezért?

kábé piaci ár" [Vajon mennyi az a "piaci ár"? S.]...

Nem is  töltöm vele tovább az időm vele. Csak mérhetetlenül dühít, hogy megint egy ilyen szadeszes köcsög lophatja a pénzemet jutalmul, hogy hülyítse, megdolgozza a népet a maffia számára.

Előzmény: Törölt nick (49)