SpankingBoy Creative Commons License 2007.09.29 0 0 4630
Hát én is hölgyet keresek itt .Engem valamilyen oknál fogva mindig is érdekelt az erotikus elfenekelés .Persze a nem durva dolgok csak a finom .De azért piros legyen a popsi minden esetben .A durva dolgok csak megjátszva jók szerintem .Bár ha te úgy akarod ?? De akkor már jó tudni előre mit és mennyire is szabad szeretnél .Egyébként én mindkettőt szeretem ,ha én fenekelek és azt is ha engem fenekelnek .Bár még csak egyszer történt meg ,de akkor mindkettő   .Szívesen megismerkednék olyan nővel akit izgat ez a dolog .Amit keresek egy spankig kaland vagy tartós spankig partnerség .Egy olyan kapcsolat ami nem kötött és a spankingra épül .Olyan céllal ,hogy kölcsönösen teljesítsük egymás álmait vágyait .Természetesen az előre megbeszélt játékszabályok betartásával aminek a kölcsönös bizalomra kell épülnie .A lényeg ,hogy egy olyan nő légy aki intelligens céltudatos mindig tudja mit akar és azt meg is szerzi magának .Aki meri vállalmi álmai vágyait és tesz is érte .Ha kicsit is tetszem neked és szeretnél jobban megismernél jobban látni a pofimat   kérlek írj .Puszi!!! sexyprince@index.hu