KőnigZ Creative Commons License 2007.09.28 0 0 223
(Már beírtam egyszer a Mesterkonyha topikba, de azóta sem vátozott a véleményem. Nemrég lenyúlta egy évek óta Németországban élő haverom, amíg én az üstben a hagymát kevergettem. Némi húskockázás után ilyet szólt: Nem is gondoltam, hogy a kések között is olyan különbségek vannak, mint a kocsiknál. Ezzel vágni olyan, mint amikor először ültem Mercedesben! ;-)

Íme:

http://wmf.de/produkt_detail.asp?nv_id=337&se_id=96&va_id=11450&sp_id=1&sid=469386577606201200720382312

Kb. "ötévesen" került a konyhafiókba a családi mutyiból és egy idő után észrevettem, hogy állandóan ezt használom: bikanyúzástól a halfilézésig (főleg, ha mindkét e célra szolgáló Marttiini otthon felejtődik...) szinte mindenre jó, köszönhetően az elvékonyodó kovácsolt pengének, a parabolikus hajlási ívnek, stb.

...és még valamit!

Csak több évi használat után tűnt föl (...törölgetés közben:)), hogy a pengén van egy megkopott céglogó és egy kódszám! Ennyit a marketingről...

Jellemző a WMF-re, hogy e fölfedezés után kb. egy perc alatt ki lehetett goooglizni a teljes "családfát" és a többit.

Előzmény: füvész (218)