zentai istván Creative Commons License 2007.09.15 0 0 356

Kedves JBercike,

 

 

 

Kérlek, pontosítsd, amiről beszélsz!

 

Mikor és miben is mocskolódtam??? Kérlek, mutass rá, hisz, ha valóban ilyet tettem, akkor elnézést kell kérnem.

 

Meggyőződésem szerint azonban nem tettem ilyet.

 

Most megjelent egy újabb érdekes felvetésed, nevezetesen, hogy valakinek az utasítására tennék így vagy úgy?!

 

Na, ezt még részletesebben kifejthetnéd! Nyilván fórumozó barátaink is égnek a kíváncsiságtól, vajon ki is lehet az én főnököm vagy irányadóm, aki utasít???

 

Még egyszer, kérlek, NEVEZD meg, kinek az utasítására is tevékenykedek! Tudod, BTK 188. §.!

 

Hadd tegyem világossá: KIZÁRÓLAG SAJÁT BELSŐ IGAZSÁG ÉS FELELŐSSÉGÉRZETEM HAJT. Képviselőként minden mozzanatban figyelembe veszem eskümet: "Vácduka érdekeit szolgálom."

 

Nézetem szerint Vácduka legalapvetőbb érdekei a következők:

1. A közélet törvényi és erkölcsi tisztasága

2. Nyilvános és demokratikus önkormányzat, racionális döntéshozatal

3. Infrastruktúra fejlesztés

4. Közintézmények fenntartható fejlesztése

5. Életminőség (szociális, egészségügyi, kulturális, sport) fejlesztése

 

Az természetesen lehetséges, hogy a felfogásunk eltér mind az IGAZSÁG, mind a FELELŐSSÉG dolgában. Az is lehet, hogy Te nem támogatod a fenti pontokat. Na, ez viszont magánügy, persze vitatkozhatunk róla.

 

Mindazonáltal, ismét tanújelét adtad, hogy ÉRDEMI, TÁRGYI mondanivalód nincs. Csakis a személyem támadásában jeleskedsz. Nem tudom, a fórumozóknak ez mennyire válik ízlésére. Én lerázom, mint macska a vizes rongyot, nem veszem fel a kesztyűt. Már csak azért sem, mert koszladt és büdös.

 

Legújabb összeesküvés-elméleted már-már félelemmel tölt el engem is. Nagyon jó lenne, ha tisztáznád ezt, mert a félelemkeltés nem tesz jót manapság...

Előzmény: jbercike (355)