Törölt nick Creative Commons License 2007.09.13 0 0 4598
Én mondtam ,hogy a helyesírás nálam káosz nem az erősségem :D
Ezért is kellene nekem egy szigorú tanár néni aki talán még tud velem valamit kezdeni egy pálca jelenlétében .:D :D :D
Egyébként szerintem mindenkinek megvannak a rossz és a jó tulajdonságai senki nem tökéletes .Nekem például a legrosszabb az önfejűségem és a türelmetlenségem ha valamit nem kapok meg ma lehet holnap már dacból sem kell .És ami még nagyon rossz ,hogy nagyon sértődékeny vagy …De hát vannak itt jó tulajdonságok is :D őszinte vagyok nekem tényleg ami szívemen a számon .Érzelgős vagyok és néha romantikus ugyanakkor szeretem az extrémem dolgokat a szexben a spankingba „szexörült „Egyébként volt idő mikor küzdöttem magammal szembe és próbáltam legyőzni megszabadulni a spankingtól .Olyan beteges dolognak tartottam ezt ,hogy én erre izgulók fel .Más is így volt ezzel így?? Aztán rá jöttem ,hogy nem küzdhettek ellene én ilyenek születtem .Ez izgat igazán fel bármit is csinálok nem lehetek más mint aki vagyok .Ezért is keresek olyan nőt hölgyet akinek hasonló álmai vágyai vannak és talán így kölcsönösen megvalósíthatjuk egymásét .Bár az én álmaimat sosem fogom ki élni igazán ,de még le írni sem .Mert hát annyi kis történet van a fejembe ,hogy egész nap csak ezt írhatnám .De hát úgy-e dolgozni is kell .Egyébként mikor olyan 14-éves fiú voltam barkát szedtem egy idegen ház előtt tördeltem össze vissza a kis bokrot .Egy 30-40-év körüli szigorú nő jött ki a kertes házból és elkezdett kiabálni velem .Majd felvett a földről egy már letört barkaágat és felém közeledet . Én persze elfutottam !!De álmomban ott vagyok megfogja a kezemet én engedelmeskedem .De azért nagyon” félek „ behúz a házába .Nincs otthon senki délelőtt van 11-óra körül a férje dolgozik . Lehúzza a nadrágomat és az alsómat is .Egy nagy székre ül és ölébe fektet….Már nem szidkólodzik csak annyit mond –„Mindjárt jól elverem vele a kis feneked . „ Elsőnek a tenyerével majd a barka ággal jó alaposan elveri a POPSIM . Szép piros lesz majd amikor végez kijelenti mehetek haza ,de ha még egyszer meglátja hogy bántom a kis barkáját megismételjük ez újra és újra .Én persze ezek után vörös popsival megyek mentem haza .Sajnálom ,hogy elszaladtam gyerekként ki tudja talán lett volna olyan bátor a hölgy és megtörténik ez .Nagyon izgat ez a dolog ,de múltat nem lehet visszahozni ,de talán a jövőbe még valahogy meglehet élni .OFF tudom elnézést a kis történetért ,de ez csak egy bevezetés volt .Egyébként megvan a történet negyedik-rész is a kis a kis SpankingStory topikban .Hogy hány részes lesz fogalmam sincs csak úgy magától íródik életre kell .Csak egy-két sort tudok a következő részből .De az épp elég mindig kinyit újabb és újabb kis álom kaput .De mindig ott lesz egy érzékeny srác aki néha romantikus is .Szeretném ,ha külső ember aki ezt nem is szereti tudná ,hogy itt igen is lehet romantika érzelem és szerelem is .Majd kifejtem a szerelmet a kis Vanessa-val…. Fogunk mi még talán a történetbe együtt menekülni a Tátra magas hegyei között Angyalarcú és kegyetlen emberei elől .Persze még nem tudom pontosan mi is lesz de majd összeáll …Persze lehet kevesebbet fogok írni munka ,tanulás sok egy kicsit .A helyesírásról meg annyit ha nagyon zavar titeket .Legyen egy önként jelentkező akinek mindig átküldhetem az új részt előre e-mailben és ő visszaküldi nekem javítva és úgy teszem csak majd fel .De majd megpróbálok jobban oda figyelni hátha kevesebb lesz .De egy tanár néni is figyelhetne rám az jobb volna :D :D .
Előzmény: Törölt nick (4596)