piglet Creative Commons License 2007.09.13 0 0 97
Alapvetően mi is úgy próbáljuk megoldani, hogy az iskola által biztosított sportra íratjuk be a gyereket.
DE: A lányommal alapvetően nincs is gond. Viszont a fiamat 2 éve hordom mozgásfejlesztésre és logopédushoz. Tavaly még viszonylag egyszerű dolgom volt, mert a torna pont az ovijukban volt, így a terapeuta érte ment. Most viszont elmegyek a nagyokért a suliba, a középsőt otthagyom a tornán, a kicsit elhozom - szerencsére odajár - és a nagylánnyal együtt hazajövünk. Majd másfél óra múlva vissza. De hétfőtől ez is változik, ugyanis a nagylányt vinnem kellene úszni, mert az ortopéd orvos erősen ajánlotta. Tehát, nem hazamennénk, hanem a nagyot elvinni úszni, haza kb 40 percre, majd vissza a lányért, és utána a nagyfiamért. Ez heti kétszer. Plusz egyszer a nagyfiút viszem logopédushoz és grafomotoros fejlesztésre. Járhatna a suliban is a logopédushoz, de 2 éve járunk a mostanihoz, nem gondolnám, hogy váltani szeretnék. Ha mindehhez még ebéd után el kellene hozni a kicsit, akkor nagy bajban lennék. Ugyanis ő ott bent elalszik ebéd után azonnal, viszont itthon nem alszik el 2 előtt, nem tudom miért nem. Ha viszont alszik, akkor annak legalább 1,5 órának kell lennie, különben kezelhetetlen. Akkor viszont hogy érek 3 - fél 4re be a sulihoz. Hozzáteszem én még nem igényeltem meg a GYET-et, mert a fiam novemberi. Viszont pont azon gondolkozunk, hogy mi legyen. Mert a 8 óra láthatóan nem fér bele. A legtöbb cégnél már az is nagy dolog, ha 8-kor kezdhetek és nem 9-kor, viszont így fél 5-re végeznék. És pont fél 5-kor kezdődik a torna is, amire meg szüksége van a fiamnak.
Előzmény: Benkri (95)