Kriza Creative Commons License 2007.09.13 0 0 94
Lehet, hogy elvileg jogom lenne nekem megszabni hogy mikor legyen az engedélyezett 5 óra, de azt hiszem, igen hülyén néznének rám, ha felvetném ezt az amúgy kétségkvül jó beosztású ovis időszakot. :-) Kimaradna az összes játékból, verstanulásból, barátkozásból, programból, de valóban, a tv.-t betartanám :-)

Tasha, pont az ilyen beszólások

"én csak egy 2 gyerekes fulltime dolgozó anyuka-háztartásellátó-feleség vagyok, kolbászkerítéssel :))"

szokták elvinni a vitát abba az irányba, amit már írtam, és kértem, hogy kerüljük el. Nem személyeskedni akarok, és kideríteni, hogy neked jobb ott vagy nekünk itt, ebben vagy abban a felállásban, hanem hogy vajon ki mit gondol erről a lehetőségről, hogy oldja meg a dolgait a korlátai között. Sőt, alapjában az érdekel, ki hogy oldja meg, mennyire talál kiskapukat, és mivel te se 3 gyerekes nem vagy, se itt nem élsz ezek között a viszonyok között, és nem mondom, hogy neked ettől könnyebb vagy nehezebb, de ez tény, plusz még nem is értesz egyet az egésszel, nem segítesz konstruktívan a témában.
Előzmény: rozália (93)