Törölt nick Creative Commons License 2007.09.11 0 0 4568
Szia!!! Én nem teljesen értem ezt a nő nem nő dolgot ,de nem is szeretnék bele menni már ebbe .Ami a lényeg te sem és egy nő sem senki sem higgye azt ,hogy az elfenekelés után szex következne .Nem véletlenül írtam azt ,hogy a kor nem akadály !! Én egy fial mások által jó képűnek mondott srác vagyok .És igen is nem bújok ,be minden málna bokorba nem is szeretnék .Az ideállom a szerelemben a magán életben szöszi kép szemű model típusú lányok .De egy példa :A suliban volt egy 50-éves történelem tanárom ……..Igazából ez a tanár néni nagyon szigorú volt néha úgy éreztem hogy élvezi hogy szívathat .Volt neki egy nagy fa vonalzója is mindig azzal magyarázott a térkép előtt .Gyakran elképzeltem ,hogy óra után bent kell maradnom és azzal elveri a meztelen fenekem .Utána meg megfenyegetem ,hogy elfogom mondani mindenkinek hogy mit tett velem .Vagy pedig engedi-e kell ,hogy én is vissza adjam neki a háromszorosát amit tőle kaptam .Elképzelem ,hogy ráhajol az asztalra és a nagyfeszes seggét a vastag fa vonalzómmal vörösre verem vörösre verhetem . Egyébként nem volt egy szép nő hidd el soha életembe nem feküdtem volna le vele .Szóval a spanking nem egyenlő a szexel !!! De itt egy másik példa spankingolni lehet egy 100kg hölggyel is elmennék !! Csak játszanék egy kicsit a popsijával és ő is az enyém ennyi egy péntek esti kaland .Ahol azt történik meg csak ami előre le ír nekem és én is neki ….Persze ehhez az kell ,hogy a két ember megtudjon bízni egymásba kölcsönösen előítéletek nélkül . Persze a legtöbb nő itt is előítéletet mond „biztos a bugyimat akarja majd le húzni . „ Jó én persze megértem a nőket lányokat , tényleg azért valahol vigyázni kell .Meg hát megkell mondjam én is félnék egy olyan nőtől aki a durvább dolgokat is szereti .De az nagyon felizgatna és jól esne ha az ágyához kötözne és úgy verné el a fenekemet .Igen kiszolgáltatott helyzetbe lennék neki tehát muszáj volna hogy megbízzak benne .Csak olyan dolog fog történi amit le írtam neki és lesz menekülő titkos szó stb és ezt be is tartsa velem szembe .És ő is teljesen meg kell hogy bízzon bennem ,mert én csak úgy és csak addig fogom verni a fenekét amíg szeretné .Tehát ez az egész szerintem a kölcsönös bizalmon alakul ….Nem szabad előítéleteket támasztani ismeretlenül .Egy dolog biztos valaki éli valaki álmodja az életét otthon a meleg ágyba aludni biztonságosabb …………De aki alszik az álmodik és sohasem él . Én élni szeretnék ……………Kiélni a vágyaimat az álmaimat ……………
Előzmény: Dunaparti Olló (4567)