Green_ Creative Commons License 2007.09.08 0 0 790

"Szerinted akkor kie? :) "

 

Ha az enyem lenne mar reg elpusztultam volna. Egyszeruen nincs bennem annyi amennyit eddig kezeltem ...

 

"A hajunknal fogva fel tudjuk emelni magunkat? "

Nem de Isten fel tud emelni minket a hajunktol fogva ...

 

"Mert ha nem, akkor csak olyan energia mehet at rajtunk, ami megfelel az energetikai, stb. nivonknak."

Nehez ezt megmagyarazni de megprobalom :)

Amikor sikerul felretenni a gondolatokat es ugy kezelek akkor valami tobb tortenik mint egyszeru atvezetes. Ha imadkoztal valakiert vagy meditaltal vagy kontemplacioval foglalkoztal vagy csak egyszeruen ultel a termeszetben tobbet akkor lehet megerted mirol beszelek mert ezt szavakban nem tudom leirni (nem a sokak altal ismertetett elszallasrol beszelek mert annal tudatosabb nem is lehetnek). Az altalad leirt "energia-keplet" mukodik addig amig csak Te vagy jelen de ezen tul ott van Isten. O nem a mi kepleteink szerint mukodik ...

 

"Erdekes eszrevetel: a "lato" szemüvege torzit, a reikis, stb. "szellemgyogyasz, "arolo tifar" (!), stb. szemüvege nem?"

Ki beszel itt szemuvegrol? :) Egyebkent tradicionalis Reiki beavatasom van igy fogalmam sincs hogy mukodik az arolo-tifar. De terjunk vissza a szemuvegre: pont ez a lenyeg - a Reikinel nincs szemuveg, semmi sincs csak Isten es a beteg. En csak jelen vagyok. Ennyi (kene legyen).

 

"A "titok" nyitja az, h. MINDANNYIAN torzitunk"

Ez teny. Ezert vagyunk itt, hogy megszuntessuk ezt a torzitast :)

 

" Minel tisztabb az ember, annal tisztabb energiat kepes nagahoz vonzani: azonossag: alapvetö ezoterikus törveny."

Ez teny de jo lenne ha megertened: azt az energiat amit a beteg kap NEM EN VONZOM MAGAMHOZ :) Hanem a beteg ... Es Istennek hala valamilyen modon tesz O rola, hogy a beteg megkapja azt amire szuksege van ...

 

 

 

Előzmény: chlodvig2 (787)