maci124 Creative Commons License 2007.09.07 0 0 19839
Kozben futottam egy kort.
Eloszor is a hianyos tervezesrol.
Az egesz levallasi , terveztetesi, kivitelezesi folyamat keson indult. Par eve mar egyszer nekifutottunk, de akkor meg csak egesz tarsashaz egyben vallhatott volna le, ezt par lako megakadalyozta. Iden ujra felmerult a tema, nekifutottunk megegyszer. Ezt onkormanyzati rendelet tiltotta (Sopron). Egy levallni keszulo tarsasag ezt visszavonatta iden januarban. Elvileg most egyenileg is lehet. Az elvilegen nagy a hangsuly. A tervezesre es a kivitelezoi ajanlatok elfogadasa es minden egyebb rendkivul feszes tempoban tortent/tortenik, mert most a futesi szezon kezdetere sajat futest szeretnenk.

Ezekbol kifolyolag sem a prezic tervezesre, kazan kivalasztasra nem jut/jutott elegendo ido.

Sztem biztos, hogy a hivatalok (onkormanyzat, Tavfuto muvek, Kemenysepro vallat, stb) agyal, hogy hogyan lehetne megakadalyozni a levallasokat. A Gazmuveket kiveve nekik ez rossz uzlet. Magyarul szellel szemben pisalunk folyamatosan. Meg vagyok gyozodve, hogy nem sokaig lesz nyitva a kiskapu, ha egyaltalan most nyitva van. Nem vagyok benne biztos , hogy jovore is sikerulhet. Na.

Szal voltam egy szakuzletben, megneztuk a SD Mini es egy 70 l-es tarolo kombinaciojat. Listaarakon, brutto 270-280-ba kerulne. A 70-es tarolo is necces, bar nalunk (4fo) nincs kad, csak zuhany.
A boltban azt mondtak, hogy nem lesz gond a 24kw-os kombival ekkora alapterureleten sem (64).

A kozos kazanos megoldast gyakorlatilag senki sem tamogatta.

Meg agyalunk rajta, koszi az eddigi reagalasokat is..
Előzmény: MZ/Y (19827)