Törölt nick Creative Commons License 2007.09.07 0 0 2607
Nekem a "feherboros" kiegeszites miatt van problemam ezzel a kaposztaval. Sajnos sosem lenne olyan mint az igazi szekelykaposzta.. amit anyukam elotte vesz meg kimerve, bodonbol a hentesnel, elotte megkostolja, stb....
Ugyanigy vagyok a tejjel, hianyzik nagyon az igazi tej, amit az ember reggel 5-6 fele csipett el a szegedi piacon a tejcsarnokban a neniktol akik meg elotte csapoltak le...
Juhturo, tehenturo ugyaninnen, tobbfele keszitesi moddal.. Hat ezek a dolgok elegge hianyoznak.
De mostmar innen hianyozna a hal, a mindenfele tengeri herkentyu amiknek a nevet csak portugalul tudom... :D

Amugy nem csak a LIDL-ben hanem a Carrefour-ban, Continente-ben is lehet kapni...
Ezekben azert tartosaru, nem csak evente 1-2x van.. nem tudom a LIDL miert nem tart allandoan, hallottam mar errol hogy "neha van"..
Ezt a tejfolt is ismerem, de valahogy nem olyan ize van :) de habarashoz bizti jo... Azon felul en guilla-val egyetertek hogy a tejszin szinten megfelel habarashoz, a cel ugyanaz es alig veheto eszre a kulonbseg. Neha veszek egy Présidente markajut a Continente-ben, ami a legjobban hasonlit az otthoni tejfolhoz, es megeszem magaban...

Makos teszta: nekem itt meg nem sikerult reprodukalnom az otthoni makostesztat, pedig nem nagy kunszt, de szerintem a teszta itt masmilyen... Ketszer csinaltam ketfele tesztabol, es ki kellett dobnom, nem birtam megenni.. Vagy lehet hogy az en izlesem valtozik???

Papa_maci: oke, viszek tenyleg :) Az elkeszitesi modjat majd megsugom.. Meg mindig tartozom a francesinha recepttel, mert ugye a hozzavalokat elkuldtem.. dehat oszinten szolva dobd ossze az osszes hozzavalot a tuzon, aztan mar kesz is :D Nem hiszem hogy ugy lenne mint a Harry Potterben, hogy "4x keverem az oramutato jarasaval ellentetes, majd 6x azonos iranyba.." Hehe..
Előzmény: lutell (2604)