Törölt nick Creative Commons License 2007.09.06 0 0 2574
hehehehehe :-))) Na igen, az ember veszit is meg nyer is.. :-)
Amugy ez nekem is kb. igy van mikor hazamegyek.. Megrendelek egy csomo kajat.. :-)

Amugy mi itt egyaltalan nem eszunk kenyeret, csak zsomlet ami viszont nagyon finom. A feher kenyer amugy neha jo, naponta nem kell enni de egy kis korozottel... hmm.. :-)) Persze a barna meg prokorn kenyerek is johetnek.
Elvileg itt is van kalacs, nem? En lattam, es na mi volt a kozepebe belesutve???? Na mi... :)
Egy tojaaaaaaaaaaaas.. Meghozza hejastul persze, mindenestul... Na EZ az ami nekem gyomorforgato latvany volt.. :-(

Igen, a gyumolcsleves - nekem itt nem hittek el hogy hidegen kell enni.. Anyosomnak mondom: "most vettem ki a hutobol, talalasra kesz.."
Erre : "No de van mikronk nekunk, hamar megmelegitjuk..." :D
Es kozoltek hogy nem leves. Persze valoszinuleg kifejezesbeli problemak lehetnek a nyelvek kozott, meghat a magyar nyelvben ami folyekony az vagy viz/uditoital vagy leves.. :) Itt meg a nekem inkabb "fozelek" amit itt a "sopa" nevre hallgat.. Attol fuggetlenul hogy nem eppen elterjedt - mivel nincs tejfol es nincs mivel berantani. Pedig jo kis tokfozelek, borsofozelek, huvelyes babfozelek... hmm... fasirttal, por favor.
Előzmény: papa_maci (2569)