lady248 Creative Commons License 2007.08.31 0 0 347

Kedves Apus,

 

úgy látom szépen elhal ez a fórum. Én az a bizonyos tanárnő vagyok, aki olyan rossz emlékeket hagyott benned. Nagyon sok fájdalmasan kegyetlen-NÉVTELEN- kritikát olvastam itt,/ nem csak magamról/ rendben is van, de szeretném ha megtisztelnél azzal, hogy az iwiwen levő email címemre megírnád, hogy mi volt az a dolog, amivel ilyen mély sebet ejtettem rajtad, hogy ennyi év után, még a mai tanítványaimat is igyekszel meggyőzni a negatív tapasztalatodról. Nem tudom ki vagy és azt sem, mi lehetett az a dolog, amivel ennyire megbántottalak- valószínűleg téged, nem másokat, mert te írod ilyen kitartóan, hogy megaláztam a tanítványaimat, nem azok, akiket szerinted "cikiztem". Az egész felnőtt életem van ebben a munkában, biztos elkövettem hibákat, de én úgy emlékszem, hogy csak akkor veszítettem a el a türelmemet, amikor vagy valami értéket sértettek meg, vagy valamelyik gyerek, vagy az én emberi méltóságomat vette valaki semmibe- ugyanis a tanár is ember. Abban viszont biztos vagyok, hogy soha nem álltam bosszút és nem éltem vissza az állítólagos hatlommal, amivel egy tanár rendelkezik.

 

Szóval, sajnálom, hogy így történt, minden jót és várom a leveledet.