hopi Creative Commons License 2007.08.27 0 0 43

már letöltöttem a képeket...ma este lekicsinyítem, és elkezdem bepakolni.

szóval ami sacilében nem volt kapható, olyan madár tán nincs is. na jó, kisé erős túlzásal mondom ezt, de elképesztő volt, hogy a gólyától a bagolyig, denevéreken át a közönséges kanárikig minden volt. rengeteg madarat láttunk, de csak pár olyat fotóztam, ami itthon érdekes lehet, mint vásárban árusított madár. több közülük sztem védett. seregélyfélekben nem volt  nagyon erős felhozatal, volt háromszínű fényseregély egy pár ( azt vette meg a párom) volt a közönséges fényseregély, volt egy hím mejnó, fene tudja milyen féle, lebernyeges seregély egy pár, csillagászati 300 Eurós áron...

de Saciléban nem csak madarak vannak, hanem mindenféle kisállat és hobbiállat is, nagy kutyaverseny és kiállítás, ugyanez macskáknak, nyulaknak, házi szárnyasoknak. gyakorlatilag egy hatalmas területen le van zárva a város, az egész városközpont, széles utcák zsúfolásig. egy kiscsit hasonlít a ráégi Wasserburgi vásárokra, csak ez nyáron van, az meg ugye télen volt, azért sem engedélyezték ott tovább a díszmadarak árusítását. ( jogosan)

Előzmény: motav (42)