ZsuR Creative Commons License 2007.08.18 0 0 181
Kaptam egy nagyon regit meg 1996-ban. 114 eves volt :)) - a mechanikaja csapnivalo volt, de meg ugy is a hangja. . .szep volt. Kinezetre meg gyonyoruuuu!

Onnan jott az otlet, meg nincs veszve semmi.
Aztan tavaly osszel elkezdtem leckeket venni - es ereztem, hogy a regivel (hianyzo kalapacsok. . .) nem sokra megyek, meg kell javittatni. Senki nem vallalta el - foleg nem olcson. Azt igertek, szep darab lesz belole, minden szolni fog, de hogy hogy azt nem garantaltak. . .fel ev (vagy tobb) es tobb ezer dollar. . .

Az egyik boltban ajanlottak egyet, kicsvel tobbert mint az oreg javitattasa lett volna, es azt mondtak, hogy ugyan az is oreglany, 33 eves, de annyira jo marka, hogy meg igy is magasan jobb mint a tobbi. . .elhittem, nem kellett volna. Voltak apro hibak, amiket ha javitattni akartam volna, meg par ezer dollar. . .es mar az indulas is sok volt.
A regit egy ismerosomnek adtam - o talan tud valakit aki olcsobban megcsinalja neki - negy gyereke van, es ketto szeret(ne) jatszani rajta. Lehet nem lesz tobb, csak egy motivacio nekik, mar akkor is megerte!

Azt ajanlottak, becserelik (szerintem ereztek, hogy sokat fizettem, es nem kaptam erte azt amit igertek) egy ujra, nem abbol a szintbol, hanem egy alacsonyabbol. Mind a ketto ugyanaz a tervezo, de az elozo kezileg gyarott, a mostani meg gepi.

Szoval van egy teljesen uj, es a minosegel nagyon meg vagyok elegedve. Orulok, hogy hallgattam a zongorahangolo technikusra, maskepp. . .sokat vesztettem vona.

Előzmény: kalika000 (180)