M.Zoli Creative Commons License 2007.08.14 0 0 8557
Udv.

Oda lehet oket szallitani, hiszen Karpatalja Dargotol legvonalban 50-80 km kozott valahol. De en nem tudok roman alakulatokrol ott ( ez nem jelenti azt, hogy nem is voltak ). A romanokkal kapcsolatban ezekre gondoltam amit irtal, illetve Sajo volgye, szilicei fennsik es lehetnek mas helyek is, egesz Szlovakiat tekintve.

Halottak eltemetese. Amennyire en tudom a kijaratert meg eleg kemeny harcok folytak januar folyaman, pl. egy eleg eros nemet ellentamadas. Amugy teljes mertekben igaz amit irsz altalanossagban. Itt elkepzelhetonek tartok mast.

3 honapi harcok a hagoert=holdbeli taj ( ma is latszik helyenkent, Z.I. is latott belole egy keveset ), + tel, ho, kod, raadasul tartanak a harcok. Tehat elkepzelheto szerintem nagyon is, hogy a kijaratnal elesetteket ( vagy reszuket )nem szallitottak vissza keresztul a hagon. Kosicky Klecenov, az elso falu a kijaratban, emlekmu van, azt nem tudom hogy temettek is-e ottan.

Ha ezt a polemiat penteken folytattuk volna, akkor tudtam volna kerdezoskodni helyiektol ( idosektol ).

Udv.
Előzmény: showtimes (8555)