Sony Creative Commons License 2007.07.27 0 0 814
Kedves Judit!

Lehet tanácsot kérni nem gyereknevelésben is?
Le kellene váltanom a háziorvosomat, mert bunkó, két percnél tovább még sohasem foglalkozott velem, nem vizsgál meg, mert férfiorvosént még biztosan nem volt nőbetege, tavasszal az influenzámat (amit utána az egész család elkapott) gyomorrontásként diagnosztizálta. 3,5 éve vagyok nála, mióta ide költöztünk, és azóta nem írt fel olyan gyógyszert, amit be tudtam volna venni, mert nem tudott mit kezdeni azzal a ritka problémával, hogy valaki terhesen és szoptatás közben nem szedhet bármilyen gyógyszert, mindig rosszat írt.
Szerinted hogy kezdjek bele? Rögtön más rendelőt keressek, vagy maradhat a régi, mit mondjak a másik orvosnak, mit mondjak neki (ezt csak ha szerinted muszáj, akkor akarom látni, mikor a hátam közepét...) Butaság, de mindig amikor megbetegszem, még külön idegeskedek miatta, és többször volt már olyan, hogy azért nem mentem el orvoshoz, mert tudtam, hogy úgysincs értelme. Máskor elmentem, de tényleg nem volt értelme :( Azt mondják néhányan, hogy rendelőn belül nem lehet váltani, mert a dokik mint egymás kollégái nem vállalják egymás betegeit.

Sony