Némedi László __ Creative Commons License 2007.07.26 0 0 20076

hogy valaki "dolgozzon" is, csináltam egy wiki-t, ahol feltölthetjük azon információkat, amiket publikusan tudhatunk.

Jelenleg tesztelem, tehát vagy egy hétig senkit nem engedek be :)))

 

bemásolom, mit gondolok nyitó oldalnak, szóljatok hozzá:

 

--------------

Üdvözöljük!

Ezen oldalak célja a magyar Honvédség jelenlegi valódi erejének bemutatása szigorúan csak publikus információk alapján.

Mindezt tesszük azért, hogy az adófizető magyarok pontos képet kapjanak arról, hogy pontosan mire költik adójukat, és fel tudják mérni, hogy a ráfordított költségek alapján megfelelő “szolgáltatást” (tehát katonai képességeket) kapnak-e.

Ennek keretében áttekintjük:

* a Honvédség katonai erejét

* a Honvédség költségvetését

* és külföldi példákat hozunk arra, hogy más országok milyen katonai erőt hoztak létre, milyen költségvetéssel

Köszönjük, felelős állampolgárként áttekinti, hogy mire adott felhatalmazást!

A Team

 

---------------------------

 

na az aláhúzott részeket lehet majd struktúráltan létrehozni.

Fontos, hogy csak publikus információkat tegyünk fel referenciával (ha lehet a www.honvedelem.hu-t használva, vagy NATO adatot, esetleg sajtó anyagokat), így senki nem gondolhatja, hogy titkos információkat akarnánk kiszolgáltatni!!!

 

Ez az első lépés, tehát a felmérés, az elemzés, és a módosítási javaslatoknak NEM ez a színtere!!!!

 

Regisztráció majd rajtam keresztül megy, amikor végeztem az installal (majd szólok).

Amíg dolgozunk rajta, addig zárt lesz, amikor már elég sok minden került fel, akkor a közös döntés alapján nyílttá tehetjük.

 

Hozzászólás?