masztinyenc Creative Commons License 2007.07.11 0 0 683
Üdv! Rögtön belevágok a közepébe. Szóval többnyire én is csak marokrafogom és kiverem magamnak, de azért van egy két változatosabb módszer, amit most megosztok veletek, (lehet, hogy lesz már ami szerepelt, de egy összefoglalás nem árt). Állítólag az érzést lehet fokozni, ha raksz a farkadra egy befőttesgumit úgy, hogy a herék alatt is legyen. (próbáltam, nekem nem adott semmi pluszt). A lecsavart zuhanyrózsával való izgatás is kellemes, de attól még nem élveztem soha, lehet, hogy rosszul tartottam, vagy csak nem volt elég türelmem. Azt viszont szeretem, hogy a még nem felálló farkamra ráhúzok valami szorosabbat (valaki itt celluxkarikát ajánl, az elég jó), így a vér befelé tud menni, kifelé nem (azt hiszem minél közelebb rakod a tövéhez, annál jobban szorít – figyelem!!! óvatosan, csak olyan dolgot tegyél a farkadra, amit le is tudsz szedni – ha a bőrt az elején húzod előre könnyebben lecsúszik). Én annyira el szoktam szorítani, hogy csak azután jön ki a sperma, miután már megvolt az orgazmus és lehúzom a műanyagot, amivel szorítottam. Szintén szeretek hason masztizni, akár felálló, akár lankadt farokkal. (Ez utóbbi módszer okozta az első orgazmusom 4-5-6 éves koromban). Erről itt bővebben lehet olvasni: http://hasonmaszti.freeblog.hu/ Tulajdonképpen nem külön módszer, de azért leírom. Néha azzal szoktam szinesíteni a farokverést, hogy nagyon sokszor megállok közen és számolom. Pl ugy, hogy egy húzás a fitymán, megállás (a megállás tulképp azt jelenti, hogy a nagyon érzékeny mellbimbóimat simogatom –egyszer), 2 húzás, mellbimbó simi kétszer, 3 húzás, mellbimbó simi háromszor, majd mindig eggyel többet, míg el nem élvezek. 23, 24 körül már nagy önuralom kell, hogy le tudjak állni… Erről jut eszembe, van olyan, aki csak a mellbimbója izgatásától el tud élvezni? Meg lehet ezt a dolgot tanulni? A következőkben fokozatosan durvuló mazo módszerek jönnek, mindenki csak saját felelősségér próbálja ki őket! 1. Leülsz a vécére vagy egy szék szélére, lefelé nyomod a felálló farkad, majd összezárod a combjaid úgy, hogy a farkad alattuk maradjon. (Lehe, hogy ez fájni fog, az enyém már be van törve :) )Leülsz ebben a testhelyzetben oda, ahol élvezni szeretnél és törzsed előre-hátra mozgásásval izgatod a combod alatt lévő farkad. (Ha nem egy széken, behajtott lábbal ülsz, hanem nyújtott lábbal, akkor még tovább tart.) Én azért szeretem ezt a módszert, mert nem kell hozzá a kezem, és tudok a mellbimbóimmal játszadozni. 2. Az előző pontban leírt módon a combod mögé rakod a farkad, majd hasra fekszel, kicsit széttárod a combjaid, hogy a farkad hozzáérjén a talajhoz – a makkod tehát a talpad felé mutat. (Kicsit fájdalmasan nyomódik, nem biztos, hogy mindenki szeretni fogja), majd jöhet az előre-hátra mozgás mint a hason masztizásnál (hisz ez is az). A farkad a talajjal nagyon kis ponton érintkezik, így sokáig tart, de vigyázz, kidörzsölődhet. (Az enyém is ki szokott, de én vagyok elég mazo, ahoz, hogy élvezzem.) 3. Nagyon mazo. Csak óvatosan!!! A vécének háttal állva hátrafeszíted a farkad sokkal jobban mint a két előző eseten, szinte vízszintesre. Letérdelsz úgy, hogy a farkad töve a vécé pereméhez nyomódjon (az ülőkét inkább hajtsd föl), ne maradj egyenes derékkal, úgy nagyon nyomódik: hajolj előre és tenyerelj le, majd mozogj csipőből. Mivel a makkod közvetlenül nem ér semmihez, csak a farkad töve nyomódik, és a mozgással ezt tudod rángatni, szintén fennáll a veszélye, hogy ez a rész kidörzsölődik. Ha nagyon durvának érzed ne kockáztass! (ha nagyon ki akarod próbálni, akkor esetleg az első néhány alkalommal fél kézzel nyúlj hátra, és segíts rá a dologra, s csak utána kezdj bele a csípőmozgatásba). Ennek a technikának még az az előnye is megvan, hogy mivel eléggé szorul a farkad, nem lősz messzire, hanem szépen belfolysz a vécébe, azaz nem kell magad után takrítanod. :) Esetleg lehet úgy is csinálni, hogy letérdeléskor a mögéd és a farkad alá kerülő felület sík legyen és így a makkod is közvetlenül ingerelheted. Puha felületen persze mindhárom módszer kevésbé kellemetlen, ha a farkad hátrahajlítását meg tudod oldani. Na azt hiszem ezekkel tudok szolgálni, remélem talál benne valaki kedvére valót és esetleg újat. Várom a tapasztalatokat. Na meg egyéb módszereket is, mert ezeket már annyit csináltam, hogy a tököm tele van velük. :))) Ja, és lehet, hogy erről van külön fórum, de érdekelne, hogy ki meddig bírta legtovább maszti nélkül. (Én egyszer csináltam poénból egy negyven napost, de azért inkább maradnék annál, hogy 2-3 naponta magamhoz nyúlok.) Bocsi, hogy hosszú voltam! Na mindenkinek jó masztizást!
Előzmény: Törölt nick (667)