halbik Creative Commons License 2007.07.09 0 0 353

Mondtam, hogy ha nem hagyjátok abba, folytatom a beszámolókat :)

 

Szóval akkor, második erotikus masszázs élményem: cca. egy hónappal az első eset után úgy döntöttem, ismét meglátogatok egy masszőrt, s noha amint azt olvashattátok, elégedett voltam az elsővel is, mégis az újdonság varázsa mellett döntöttem. Ismét a "szakoldalon" csemegéztem, mígnem megláttam egy gyönyörű szőke masszőrlányt, nem mellesleg tökéletes testtel. Nosza, telefon, időpont-egyeztetés, majd indulás. Megérkeztem, a lány a képeken látott gyönyörűség. Rövid egyeztetés után -mikor is kiderült, hogy a szentem nem csak masszőr- fürdés, majd be a hatalmas franciaágyra. Maradtam jövetelem céljánál, így masszírozással kezdtünk, ami első élményemhez képest kevésbé volt jó, inkább határozott krémes simogatásként jellemezném. Majd annak rendje és módja szerint fordulás után a manuális erotika :) A leányzó végig pucér volt, s direkt kérte, hogy miközben ő massz, én simogassam nyugodtan... A vége ismét nagyon jó volt, látszott, hogy ehhez jobban ért, mint a masszázshoz :) Egyetlen zavaró tényező csak az volt, hogy rengeteget beszélt a többi vendégéről -persze név nélkül-, s miközben egy ilyen gyönyörűség dolgozik rajtad, nem épp kellemes azt hallgatni, hogy milyen igénytelen vendégek is vannak néha. Összességében viszont ismét kellemes élménnyel távoztam természetesen.

 

 

Na, a jövőben miről fog szólni a topic? Csak mert van harmadik és negyedik élményem is, és a létező/nem létező nick-ekről szóló vita nem túl érdekfeszítő már szerintem... :)