Farkas Roland Creative Commons License 2007.07.06 0 0 19242

OFF

 

Holt mindegy, barmi legyen is. Engem figyelni marhasag, de ha ezt adtak ki valakinek akkor muszaj neki. Mindenki tudja, hogy jo nagy finggyurmazas megy sok-sok helyen, ilyen a burokracia. De az is lehet, hogy valaki csak volt ismeroskent megnezi, hogy mi tortenik velunk idekint.

 

Egyebkent a KFH-t en szemely szerint mint kivulallo egy hatekony es a NATO-ban is elismert cegnek tartottam, tartom, sok-sok jo koponyaval. A balkanrol nagyon jo informaciokat gyujtenek peldaul, nem egyszer fuleltek mar le illegalis fegyvergyarat a segitsegukkel a szovetsegesek.

 

A szervek (legyen az barmelyik "eroszakszervezet") ott kezdik csipni a szememet amikor politikai celokra kezdik hasznalni oket. De az mar a "fejetol buzlik a hal" kategoria. Tudom nem kedvencetek, de Tomcatet ugy lehuztak a klotyon hogy mar 3 honapja racs mogott ul elozetesben es mindenki tudja, hogy artatlanul. Meghogy terrorista :)))) haha. A fraszt, fel kellett mutatni valamit, hogy mekkora tamadasnak van kiteve az orszag es szerencsetlen eppen kapora jott.

 

Odahaza ugy latom barkit barmikor siman elkaszal a hatalom, legyen az nem rendszeresitett gumilovedekkel torteno szemkiloves, vagy akarmi, lenyeg, hogy a hatalom legitimasanak erzeset erositse, foleg oltyan kritikus idoszakban amikor az emberek 2/3-a elzavarna nemcsak a kormanyt, hanem a politikai reteg nagy reszet. (jajj most felforgato vagyok), legyen az az oneletrajzaban hazudo hulye p.csa, hozza nem erto szerencselovag, vagy gazdag olajmaffiozo aki szandekosan alkot oriasi nyereseget biztosito torvenyeket.

 

Emberek figyelese, lehallgatasa meg csak az egyik legszerenyebb modszer a megfelemlitesre. Ma mar otthon megvernek, becsuknak barkit, megjelenik a sotetoltonyos, fenyeget, zsarol, amit csak akartok... Kovetkezmenyek nelkul lehet jutalmazni es eloleptetni baratnoket, kenopenzelni, lopni, csalni, hazudni. Bocsanat. Csusztatni. 

Meghogy hazaarulokent elitelni a Szekerest? Esznel vagytok? Most amikor a Horn-t ki akarjak tuntetni???

 

ON

 

Na ez volt az utolso ilyes tolem, nehogy a polidilibe menjunk.

 

Előzmény: Konvergencia (19240)