Törölt nick Creative Commons License 2007.07.04 0 0 2292
Hat igen, gyerekkel tenyleg huzos! A transfernel viszont aggodni nem kell hogy az ember lekesi a masik gepet, mert altalaban tobb mint 2-3 ora van a ket jarat kozott..
(Ezert nem is megfelelo gyerekekkel, mert hosszu es faradsagos utazas, a repteren semmit nem lehet csinalni, ulohelyek alig vannak egy-egy delutanon, inkabb a foldre lehet letelepedni... kenyelmetlen es unalmas)

Azt tudni kell hogy az olcso jaratoknal mindig fel kell venni a csomagot, "transfer" valojaban mint olyan nem letezik, mert mindig be kell csekkolni. Helyet nem adnak, erkezesi sorrendben lehet elfoglalni az ures szekeket a repulon, de persze senki nem fog allni :D
A gyerekeket, idoseket, mozgasserulteket elore behivjak prioritassal, illetve lehet vasarolni is priority beszallast (RyanAir-nel).
Sok hatranya mellett az a legelso es legszembetunobb jo hogy olcso. Meg akkor is ha Pozsonybol 2 orara van Mo., de mint mondtam van WizzAir Hahn-bol Budapestre rogton, mindennap. (www.wizzair.hu) Azt viszont LEHETETLEN megoldani hogy az embernek ne kelljen a repteren v. olcso motelben toltenie az ejszakat, mert a Budapestrol indulo jarat 17h korul er be Frankfurt-Hahn-ba es mindennap reggel 6.30kor Portoba / 6.50kor Faroba indul a RyanAir jarata. Visszafele mar "kellemesebb" valamennyivel, mert 9.50kor indul Farobol pl., beer 14h korul Frankfurt Hahn-ba, es 17-19h korul indulnak a repcsik Bp-re/Pozsonyba.
Engem a barataim elvittek Pozsonyba, 2,5h-s ut volt nem autopalyan. Nagyon rendik voltak, ez utoljara fordult elo (es eloszor) hogy Pozsonyba erkeztunk/-bol indultunk.

A kozvetlen jarat Lisszabonbol a TAP, allandoan kesik :) es pl. en mar most lefoglaltam dec. 21-re a jegyemet: 240 euro. Szept. 30-ig kell kifizetnem. :-) maga a jegy 140 euro, a tobbi mind illetek.
Előzmény: quilla (2291)