Creative Commons License 2007.06.08 0 0 104
SÓSKÚTIAK-TÁRNOKIAK-PUSZTAZÁMORIAK KÉRLEK SEGÍTSETEK!

Én vagyok az, aki 2004 augusztus óta keresem Viktória nevű kuttyomat. Ma kaptam egy levelet, hogy május 26 körül Sóskúton kóborolt és valószínű a környéken van Iszonyatosan megdobbant a szívem Ugyanakkor kétségbeejtő, ha ő az és még mindig kóborol, éhezik és valószínű engem keres!!!
SEGÍTSETEK KÉRLEK!

Bemásolom a leírást róla:

"Én még mindig keresem Viktória nevű kuttyomat, aki 2004. augusztus 6-án szökött meg Törökbálint Anna-hegyről.
Rövid leírás: fekete/fehér / félhosszú drótszörű szuka, kb 15 kg-os kedves barátságos, akkor 1 éves kutty volt. Vizsla és fox kutyám keveréke. Van egy kis szakálla, amit én mindig nyírtam, egy hölgy legyen hölgy!:-))))
A két szeme között van egy kis tinncs, ami nagyon édi. Sztem vki befogadta, fellelhető Érd-és környéke, Budaőrs, Budakeszi,. Kamaraertdő és persze bárhol....
Ha vki látta a köryezetében kérem keressen meg, Viktória nagyon KEdves volt nekem, elvesztése óta nem tudok megnyugodni.NAGYON SZERETNÉM MÁR MEGÖLELNI!
KÉRLEK BENNETEKET SEGÍTSETEK!!! Tudok róla fényképet küldeni, ha írsz a következő mailra, : tomgiz@freemail.hu

Tel: 06 30 332 8128 "