Bóra Creative Commons License 2007.05.29 0 0 81

Nem sebeimet nyalogatni járok ide, hanem még mindég meg akarom találni, ugy érzem meg is lesz, csak tenni kell érte.

Mindazonáltal minden lopást a piac generál, tehát, ha senki nem venné meg egyben vagy alkatrészenként a lopott cuccot olcsón, akkor meg is szünne a lopás. Azonban amikor valakinek alkatrész kell és választani lehet az olcsó és jó, valamint a drága és igaz egy kicsitt jobb között, akkor sokan elvesztik erkölcsi gátlásaikat és nem érdeklődnek a forrás iránt.

Kitartóan fogom keresni, eljárok OFF ROAD versenyekre és keresem, mert már nem lehet másik. Lemondani meg nagyon nehéz!!!

Azért azt tegyétek meg, ha bármit hallottatok, értesitsetek, ugyanis, ha nem teszünk ellene, akkor a következő talán pont a tietek lesz.

A versenyeken biztosan sok mindent megtudtok, hogy kinek van sok és tuti cucca a G hez olcsón!!!!!

Aki versenyez, annak sokkal több alkatrészre van szüksége, tehát gondolom ilyen helyen fog a "kinálat" is feltünni. Én tiz évig használtam és összesen egy kipufogót vásároltam hozzá 45.000 Ft volt az ára. Versenyben minden bizonnyal jobban kopik!!!

Telefonszámom 06 pan kilenc 473 000.