wildmen Creative Commons License 2007.05.21 0 0 552
Hello!

Jobb késöbb mint soha alapon:

Mi 2004 -eb voltunk a Hotel Marhaba (***) részén, a Medina Tourssal, nászuton.

A körút/Mester utca sarkához közeli irodában foglaltuk, mert ott volt egy idősebb nő, akinek volt személyes tapasztalata. Ő javasolta, és nem bántuk meg.

Légkondi, hűtő a szobában volt. (Oké, volt központi légkondi, de kikapcsoltam mert allergiás vagyok és több port köhögött be, mint hideget.). Tiszta volt, de tessék használni a "Takarítást kérek" cimkét, mert csak akkor mos föl....

Oké, lehet, hogy ebben az is segített, hogy kb. 8 dinárt hagytam apróban (véletlenül) a hamutartóban.... :-)

A kaját kedveltük, az egyik pincér a kedvencünk lett, mert nagy simlis volt, de a végén már kérdés nélkül tudta mit kérünk...

Van egy jó medencéje, és minden szobája a belső kertre né,nincs olyan , hogy utcára néző kapsz.

Van saját tengerpartja, kölcsönözhető ágyakkal (azt hiszem 3 dinár/nap), annyira volt csak messze a várostól, hogy csendes legyen, de miután megszoktuk a hőséget simán beséteáltunk a városba (max. 2km a központ).

Jó a boruk (Magon), este alatatónak javaslom.

Egyébként este későn kell feküdni, nappal korán kellni, és tegerparton sziesztázni :-)

Mi nagyon élveztük az egészet...

A repülő este (sötétben) érkezett, és kb 16:00 ment el, értünk 14:00 jött kisbusz, mert majdnem otthagytak minket :-))

üdv,