.ISU. Creative Commons License 2007.05.17 0 0 296
Szia zöldfejű!

Még a "próbálgatásoknál" tartunk, így még én(mi) sem döntöttem, hogy melyik legyen. Hogy melyik a legtutibb azt csak Te tudod eldönteni, mert valóban, memory és memory között is van különbség! Most talán a Yatas viscostar comfortja jön be a legjobban nekem, de még egyszer el kell, hogy menjek kipróbálni viscostarokat és a magniflexet.
A tempurt azért zártam ki, mert amit Te is írtál, hogy 20 éve... + nem fejlesztik + lassan reagál...stb. Aztán meg az ára! A legolcsóbban 207000huf-ért láttam 90*180-as méretben, de volt 307000huf-ért is. Na ennyit biztos nem adok érte! Annyival nem jobb! Legalábbis nekem nem ,mert kipróbáltam. Sajnos nehezen megy a próbálgatás, mert kb. 1 óra egy üzletben.

próbáltam: (mindegyik memory-s)
matratex- keményebb típus, az eladó is lebeszélt róla
rottex - keményebb típus , semmi különös, ólcsóbb kateg.
airflex - nem próbáltam - ólcsóbb kateg.
novetexnél a memory szett: puha típusú, nem tetszett, inkább olcsóbb kateg.
bayer (boch): az előző kettőnél puhább,(félkemény) tetszett, középkat/jó kateg.
dunlopillo: puha kateg., jó vagy felső kateg. 139000huf(az árban párna és ágyrács)
Yatas, Viscostar Comfort: puha típus, jó kateg. mondják, de inkább közép, tetszett
Yatas, Viscostar Relax: kemény/félkemény típus, jó kateg. mondják, de inkább közép
Magniflex, watermemory: keményebb típus, jó vagy felső kateg.

Tempur: direkt külön írtam... puhább típus, tetszett, de az ára nem!!!

Ezek természetesen az én tapasztalataim! És ahogy írtam még mindíg nem tudtam dönteni. Valószínűleg csak a jövőhéten fogok dönteni, addig még próbálok igaz már csak kettőt :)

üdv.
Isu

Előzmény: zöldfejű (295)