M.Zoli Creative Commons License 2007.05.12 0 0 67
Üdv.

Elnezest kerek, hogy egy offal nyitottam. Ez Z.I. es köztem levö csipkelödes, ne vedd komolyan.

Akkor bemutatkoznek. M.Zoli vagyok, es a katonai, törtenelmi topicoknak vagyok a latogatoja. Erdeklödök a haditechnika, es a törtenelem irant, es a Jugoszlav polgarhaboru pedig különösen erdekel, mivel feher folt volt elöttem, mig nem olvastam Josic könyveit, illetve nem beszelgettem vele a temarol. Igy mar a semminel lenyegesen több infom van, es örülök ennek a topicnak, mert mas oldalrol is bövithetem ismereteim.

Egyebbkent fejlesztö mernökkent dolgozok, es szerencses ember vagyok, mert sok embert sikerült megismernem, es baratsagokat epitenem köszönhetöen az itteni szakmai topicokoknak, a Hadtörteneti Delutanoknak, es a munkammal jaro es azon kivüli utazasaimnak köszönhetöen. Külön megtiszteltetes szamomra hogy megismerkedhettem Josic Juliennel, illetve Zicherman Istvannnal. Ennek a fejlemenye, hogy szoktuk neha egymast ugratni. De ezt nem kell komolyan venni.

Mindenesetre felkerült ez a topic a kedvencekhez, es fogok itt sokat kerdezni. :))

Üdv.
Előzmény: wolfline (66)