filodom Creative Commons License 2007.05.04 0 0 3822
Röviden megpróbálom megvilágítani a hátteret...
Párom SM-feladatként össze akartam hozni egy másik lánnyal.(van,aki ismeri a storyt...ugye?)
mondjuk úgy,nem sikerült a mutatvány,mert összemelegedtek,megszeretgették egymást teljesen önállóan,a maguk közös örömére,hogy jobban "erőltetve" sem lehet...
De párom jobban belement érzelmileg,ami önmagában hordozta a csalódás csíráját.aAz érzelmi és lelkifájdalmai egyensúlyozására ő maga kért rá,fenekeljem el...
Itt kell megemlítenem,hogy a BDSM-nek ebbe az ágába most tanulgatunk bele,részemről "csinálással" semmi gond,arra kell figyelnem,ő hol tart,mit mikor mennyire lehet,hogy a határai közt maradjunk,azon a szinten,ahol ez izgalmat,élvezetet okoz,ő meg kezd rászokni,hozzászokni,neki a fogadására kell belül hozzáidomulni.Még önmagában nem működik,maga a fenekelés még nem nyújt élvezetet számára,elő kell idézni a lelkiállapotot-de előidézhető,ezt már elértük,mert úgy látszik,elérhető...Aktus közben,után,mással használtatás után,mintegy annak élvezetének "büntetéseként" működik a dolog,már maga fordítja oda a fenekét érte,és azt akkor és ott úgy élvezi,mint egy szeretkezést...
Az említett lelkifájdalom orvoslására KÉRT fenekelés más volt...nem volt szex előtte-jó ideje,mert nagyon kihűlt a lelkiállapota miatt-és magam se hittem,a megszokott lightosabb helyett eddig megyünk.A sub-dom helyett inkább top-bottom volt a viszony köztünk azon az estén(Jeromos lapján infók róla).
Egy centi vastag selyemkötelet négyrét sodortam,és azzal kezdtem el fenekelni.Előbb csak a szokott erősséggel,majd látva,többet kíván,lassan erősítettem.Nem élvezte,de láttam,kívánja a fájdalmat,nem az élvezetért,önmagáért a fájdalomért jó ez neki most.
Már messze túl jártunk azon,amit a küszöbének sejtettem,és csak egyre erősebben ütöttem...szemében krokodil könnyek,de tudtam,nem a testifájdalomtól,fogait összeszorította,nehogy abbahagyjam...aztán nagyon halkan mondta,elég lesz...A vállamra kucorodva elengedve magát végül kipityeregte magát...
Ez segített neki helyretenni a dolgokat.
De nem csak nála volt más az eset...addig is izgatott a dolog,szívesen csináltam,de akkor volt valami plussz.
Nekem sem volt teljes béke a lelkemben,és hogy aludni tudjak,ne zavarjanak a fejemben futkározó gondolatok,bevettem lefekvés előtt két nyugtatót.Épp hatni kezdett,mikor felvetette a dolgot,így félálomban kezdtem neki-de úgy tűnik,nem hatott elég erősen...hiába volt minden szexualitástól mentes a szitu,hirtelen rámtört az erekció...pontosan nem tudom,mi hathatott rám,a hatalom érzete,hogy most szabadon üthetem,nem azzal kell visszafogni magam,elvonni a figyelmem,hogy az ő reakciói szerint szabályozzam...összeszorított fogakkal tűri...
Ha gyszer eljutunk oda,hogy alaphelyzetként ezen a szinten működik majd,tudom,nagyon fogom élvezni a helyzetet.
Előzmény: Elvie (3818)