Charlie1162 Creative Commons License 2007.05.02 0 0 3813
Remélem, hogy annál több film készül majd, mint ahány lányt találnak, aki élvezi a kamerák előtt.:) Persze tényleg nem ez a lényeg, hanem az, hogy a közönség élvezze. Az a baj, hogy lightos spankingfilmből tényleg Dunát lehet rekeszteni annyi van. Ami jobban megy azok a nagyon kemény filmek, pl. Lupus és társai. Szerintem a tényleg profin megcsinált filmek hiányoznak a piacról, profi rendezéssel, profi színészekkel. A Tikárnő című film 1-2 perces paskolós jelenete nagyobb hatással bírhat, mint bármilyen 10-20 perces hardcore fenekelés. Az átlagos spankingfilmet gyenge, vagy nulla történet és kritikán aluli színészi alakítás jellemez. Ha már ötöt láttál, a hatodikat nem érdemes megnézni, mert kb. ugyanaz van benne. A spankingepics stúdió talán kivétel, de azon is sokat lehetne javítani. Azonban profi filmet csinálni tényleg több milliós költségvetés, aztán pedig letöltik a fájlcserélőkről. Igényes filmre én is vevő lennék. Én például nemcsak az akcióra koncentrálnék, hanem a pszichológiai háttérre is + hihető történet + igényes helyszínek, jelmezek.
Előzmény: angyalarcú (3807)