ZsebiB Creative Commons License 2007.04.24 0 0 280

Szia!

 

A közeli nagyvárosok fél-1 órás vonatútra vannak szülővárosomtól, és ugye a vonat sem ingyen van (már).

 

Köszönöm, szívesen fogadom az átváltótáblázatot! :) Venust még nem használtam.. Az jó?

 

Amúgy nekem a Puppets-cal az a bajom, hogy lényegesen jobban csomósodik, mint a többi, nehezebb szétszedni 3 szálra, vagy 2-re és amúgy is a tapintásán látszik, hogy nem valami nagy szám...

 

Amúgy a DMC is engedi a színét.. A BLANC színűvel jártam pórul; hímeztem egy evangélikus templom kérésére egy nagyon szép Luther-rózsát. A fehér részt DMC BLANC-kal hímeztem, és mielőtt átadtam a templomnak, gondoltam, átmosom kézzel langymeleg vízben, babasamponnal. Hát a fehér részben több helyen is barnás foltok jelentek meg. Mondanom sem kell, hogy felment bennem a pumpa rendesen...

1 hónapos munkám volt a Rózsa, ha emiatt mondták volna azt a templomban (és jogos is lenne, mert nem az ő hibájuk sem nem az enyém), hogy nem kell, akkor nagyot robbantam volna!

 

De Hála Égnek, mihelyst kivittem a napfényre, semmi nem látszott a barnás foltokból és a templom elfogadta :)))))

 

Szóval, óvatosan a DMCvel is, szerintem az állványos tárolással gondok lehetnek, az erős fény, ami az üzletekben van (neonlámpa, stb..) tönkreteszi a fonal színét.

 

Üdv,

 

ZsebiB

Előzmény: MóniSz (279)