Misericordia Creative Commons License 2007.04.16 0 0 2163
Frappáns és tárgyszerű befejezés.

Volt egy kis restanciám, pótoltam.

A "mezei hadak" ocsmány akcióját kellett hatástalanítanom, mert a PÁRT, illetve a PÁRT VASÖKLE RENDŐRSÉG egyes aktivistáinak nem tetszett valami írás, amely a PÁRT, illetve a PÁRT VASÖKLE RENDŐRSÉG 2006. október 23. – i tevékenységével foglalkozott.

A PÁRT, illetve a PÁRT VASÖKLE RENDŐRSÉG, illetve ennek aljanépsége sikeresen elintézve, ezért most jut időm a PÁRT "intellektuális holdudvara" azaz a pártaktivisták tevékenységének záró értékelésére is.

Időbe telt – néhány percbe – ameddig a netes visszhangokat letöltöttem, átfutottam.

Goebbels büszke lehet ifjú tanítványára!

Átverte a Magyar Nemzetet, és a temérdek netes fórum "értelmiségi hablatyolóit"!

Ennyire hatásos tricket bedobni nem semmi!

Remek időzítés, remek taktika!

Sok – sok idióta lehet a jobboldalon, hogy ezt beszopták!

A balgák!

 

Kedves Fügedi Ubul, velem ez nem olyan egyszerű!

Valaha klasszikusokon nevelkedtem, kissé torzítom emlékezetből Jókai Mór emlékezetes mondatát a kiskirályokból:

"Ha Fügedi Ubul Gyurcsány Ferenc fizetett tótumfacja lett volna, sem intézhette volna ezt a stratagémát tökéletesebben.”

Kevesen vagyunk, akik a múlt századból is emlékszünk veretes ubuli stiklikre.

Volt egy Mihályi Ernő színészünk (Ubul, aki a nők után sóvárog).

Gróf Borsay Ubul anno a filmben lelepleződött, de hol van már az a kor!

Fügedi Ubulnak sikerült a trükk.

 

Valószínűleg egyedül maradtam véleményemmel, de nem zavar.

Nekem hitvány szerepjátéknak tűnt a kezdetétől, a cikk megjelenésétől. Én még emlékeztem a nagypofájú kioktatásra. (a magát " értelmiségi elitnek" képzelő biomassza mit hisz önmagáról, no meg az őket körülvevő élőlényekről.)

Karattyolók világa, a süllyesztőben pedig lesz hely számukra.

 

Kedves P/c!

Egy bolond százat csinál, villogjon közöttük!

Megérdemli!

Mint ahogy az MSZP is megérdemli törzsszavazóit!

Szombaton olvastam egy érdekes statisztikát, százezer budapesti illetőségű állampolgárra vetítve:

" A budapestiek közül százezren hiszik, hogy a négyes metró megépült!"

Ezek között lehet villogni!

Előítéletes egyénekkel szemben nekem is előítéletem van.
Előzmény: Pásztörperc (2162)