jobu72 Creative Commons License 2007.03.18 0 0 33395
Üdv!

Már többször olvastam a fórumot crx vásárlás miatt, de most hozzá is szólnék!
Szeptemberben sikerült egy '88-as, II.gen Hondát vásárolnom. Nagyon örültem Neki, de féltem is picit az autótol, pedig 18 éve van jogsim. Vezettem már 2.6-os Mondeot, 1.8-as turbo Audit, stb, de ez az autó nem semmi. Igaz nem sok ilyen van itthon, törésmentes, teljesen gyári állapot, szóval szuper az autó. Össze kell szokni vele, ennyi. Aki hodály limuzint akar, ne vegye meg ,mert VEZETNI kell! Szó szerint. Igen tartani kell a kormányt, figyelni kell , de nem fárasztó mert mindent feledtet az élmény! Meglódul mint az őrült, de 30-ról is kihúz ötösben. Aki fiatal- előző kérdések- megveheti, de szerintem ne akarja a határait próbálni se az autónak , se önmagának. Szép lassan és főleg ésszel. A futómű kegyetlen, szinte minden kanyart bevesz, a motor elnyűhetetlen, és gyönyörű az autó!
Lehet problémázni a biztonságon, én bízom magamban de ha egy Őrült jó sofőr jön szembe....! A fenntartása eddig semmi, csak a kötelező dolgok! Amúgy összetettben a világ legjobb autója a Honda! Mert van külön jobb motoros, futóműves, elektronikás, kasztnis, stb autó, de mindez egyben....? A CRX-et bizony nagyon eltalálták, még mindíg gyártani kellene! Hátránya, hogy zörgős autó és mindenki versenyezni akar! Hajrá Nekik!!!