drsoul Creative Commons License 2007.02.20 0 0 3620

Szia.

"de szerintem az esztetika szubjektiv" Egyetértek, ezért raktam oda, hogy szvsz.

 

"Termeszetesen nem akarlak lebeszelni, tolem olyat epitesz, amit akarsz, " Én ezt nem így fogom fel, hanem tanácsnak veszem. És foglalkoztatnak is ezek a dolgok, sokat töprengek rajta. Nem döntöttem el semmit 100%-ban.

 

Vannak elképzeléseim, de majd a tervező segíteni fog, gondolom abban is, hogy 1 vagy 2 szintes legyen. Az is simán lehet, hogy végül csinálunk egy tetőtérbeépítésest, tehát 45fokos sátortetővel (:-(( ), viszont mint írtam, akkor feldobjuk a házat mással. Ami szintén nem olcsó (zsalugáter), de annyival igen, mint hogy olyan tetőnk legyen, amiet valóban szeretnék. Kompromisszum :-)

 

"csak nehogy az legyen, hogy a tervezohoz nem 1-2-3-4 igenyekkel allsz oda, hanem hogy ketszintest akarsz (es csak magadban tudod, hogy igazan 1-2-3-4-et, amit te mar jol atforditottal abba, hogy ketszintes)." <--- Ezt nem biztos, hogy jól értem, de előző mondatomból látható, hogy nem egy fix elképzeléssel megyek a tervezőhöz, hanem nyitottan :-)

 

Előzmény: Axióma (3614)